reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" :)
 
reklama
@daria95 u mnie w 34 tc stwierdzono mało wód płodowych, wysłano mnie na usg 3d, po badaniach okazało się, że jest ich mało ale jeszcze mieszczą się w normie. Miałam uważać na siebie i lekarz często robił mi usg i sprawdzał co i jak. W 38 tc dostałam skurczy, pojechałam na porodówkę, okazało się, że mam 8 cm rozwarcia, ale niestety brak wód płodowych, więc szybko podjęto decyzję o cc. Urodziłam zdrowego synka, dostał 10 pkt. Muszą Cię obserwować, bo jeżeli będzie za mało wód to będą musieli wywołać poród, mnie tak powiedzieli w 34 tc, ale miałam ich jeszcze troszkę powyżej normy, więc mogłam wrócić do domu i doczekałem jeszcze 4 tyg. z maluchem w brzuchu. Pęcherz przebito mi dopiero podczas cc, bo podejrzewano sączenie wód, ale po cc wycofali się z tej diagnozy. Także niech Cię przepadają, nie daj odesłać Cię z kwitkiem.
 
@membaris kochana dzieki za pamiec a nastroj hmm no jak to ja, stresik jest ale wierze ze bede mogla Wam przedstawic kto tam we mnie siedzi :-) o 17.30 mam wizyte wiec wieczorem dam znac :-) a pozniej wielkie oczekiwanie na Ciebie!:)
Ps. Ciąza i swięta sprawily ze jak stane jutro na wadze u lekarza to moge przejsc samą siebie :-D
 
Magnez to ja łykam albo Magvit b6 albo Maglek b6 no i Magne b6 tez dobry.
Niby ten cylk mialam sie nie nastawiac ale podświadomie mysle czy się udalo czy nie wczoraj kupilam test i dzis zatestowalam ale biel pewnie za szybko bo dzis dopiero 24dc ale myslam ze moze chociaz cień cienia zobacze....
Kto ze staraczek w najbliższym czasie testuje ? @Totois30 @martakratka ???
@Maggy39 przyszla juz @po zabiegu ?
@kari21 oby juz bylo tylko dobrze czekamy na wiesci po usg





Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Monia - ja czekam na @ , trzeci po stracie. Nie sądzę żebyym w tym miesiącu zobaczyla 2 kreski. Jakos opadl mi entuzjazm i chęci do starania sie o maluszka.
 
@martakratka chyba pamietam Twoj bol. Na poczatku bylam pewna ze zaskocze, za drugim razem tez a potem mysli czy kiedys w ogole sie uda. Faktycznie w tym momencie zmienia sie podejscie,z " zaraz bede w ciazy" na " do dupy";) ale bedzie dobrze! Tylko jak sie okazuje trza troche poczekac i jakos sie przyzwyczaic do tej mysli. Ale spokojnie.
A ja pare dni temu znalazlam super mantre i mialam wam ja pisac:) codziennie teraz powtarzam sobie i po przytulankach, szczegolnie w te dni bede powtarzac. "Jestem plodna.mam ogromna moc dawania zycia, przytulam do piersi swoje ukochane(ja dodalam od siebie zdrowe) dziecko. " ponoc nastraja to nasz mozg do zaplodnienia:)
 
Ps. Ciąza i swięta sprawily ze jak stane jutro na wadze u lekarza to moge przejsc samą siebie :-D
to jak wejdziesz do gabinetu to popatrz się na lekarza i powiedz: "Dzień dobry, o widzę, że Pan doktor po świętach to też jakby taki okrąglejszy" ;)

aaa... i nie zapomnij zapytać co ma między nóżkami. Znaczy się dzidziuś.
 
reklama
@martakratka, zostaw te starania, kochana, pisz do nas, odzywaj się, ale żyj wiosną, ciesz się tym co masz, jesteś młodą, piękną, zdrową dziewczyną, masz cudowną rodzinę, potrafiłaś poukładać sobie życie mimo, że nie wszystko szło jak z płatka. I to jest już mega wyczyn. Ciąża przyjdzie sama. Nie ma przeszkód żebyś zaszła. To co z tego, że nie od razu. Organizm sam najlepiej wie kiedy ma być boom. No, nie możemy wszystkie zachodzić na raz, bo położne i lekarze na porodówkach by powariowali. ;) Spróbuj na tych staraniach nie skupiać się na maksa, bo to bardzo przeszkadza. Buziak do góry, będziesz jeszcze wózek kołysać zobaczysz...
 
Do góry