reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Jak Wam mija poranek? Ja dalej się otrząsnąć nie mogę. Jakiś tak mi smutno i na płacz mi się zbiera. Na dodatek miesiączką tym razem mnie tak zalewa że wczoraj zużyłam 8podpasek a w nocy mimo że nastawiłam.sobie budzik co 3h to i tak przeciekło. Piorę wszystko od rana;( to chyba nie dobrze, bo nigdy tak nie miałam;( a jutro idziemy na spotkanie z ciężarnymi;( no ja się załamie;(

To faktycznie Cię zalało[emoji17] ja tak mam niestety co miesiąc, ale jeśli u Ciebie to nie jest norma, to lepiej powiedzieć o tym lekarzowi.

U mnie poranek ciężki jak zwykle, musiałam się zwlec z łóżka i pojechać na uczelnie[emoji85]
 
Jak Wam mija poranek? Ja dalej się otrząsnąć nie mogę. Jakiś tak mi smutno i na płacz mi się zbiera. Na dodatek miesiączką tym razem mnie tak zalewa że wczoraj zużyłam 8podpasek a w nocy mimo że nastawiłam.sobie budzik co 3h to i tak przeciekło. Piorę wszystko od rana;( to chyba nie dobrze, bo nigdy tak nie miałam;( a jutro idziemy na spotkanie z ciężarnymi;( no ja się załamie;(
U mnie nadal nic :( Ani @ ani drugiej kreski ...
 
Dziewczyny byłam wczoraj na drugim monitoringu i jajeczka nic nie urosły :-( lekarz kazał jeszcze wziąć 5 tabletek clo i przyjść po 10 dniach od ostatniej tabletki. Nigdy nie słyszałam żeby ktoś brał dwa razy w cyklu clo??

Powiedział że jeszcze postaramy się na clo ale zasugerował mi letrozol.
Czy któraś z was stosowała ten lek?
Stosuje. 1 cykl za mną, właśnie czekam na efekty :) po 2 cyklach z CLO nie urosły ki żadne pęcherzyki, A po tym był piękny!
 
hej, owulacje mialam ok 28.05, bo bylam na cytologii i gin mi wlasnie mowila, ze jest.
Okres planowany był na dzisiaj tj.14.05, a dostałam wczesniej , bo we wtorek 11.06 i trwał tylko 2 dni takie lekkie krwawienie. Cykle mam regularne, miesiaczki 4-5dni, test negatywny. Robić bete? Co sądzicie?
 
Hej mnie tak co miesiąc zalewa niestety do tego mam takie bolesne miesiączki że na ketonalu i na codeinie często lecę przez 5 dni .
Co do mnie .... Po wizycie źle stwierdzone PCOS i luf niestety pecherzyki 2 nie pękły jeden już się zaczął wchłaniać drugi nadal b. duży.
U mnie dziś 28dc więc lada moment mnie zaleje bo już brzuch strasznie boli.
No i starnadrowo będzie nowy cykl z clo numer 2 :)
Jak Wam mija poranek? Ja dalej się otrząsnąć nie mogę. Jakiś tak mi smutno i na płacz mi się zbiera. Na dodatek miesiączką tym razem mnie tak zalewa że wczoraj zużyłam 8podpasek a w nocy mimo że nastawiłam.sobie budzik co 3h to i tak przeciekło. Piorę wszystko od rana;( to chyba nie dobrze, bo nigdy tak nie miałam;( a jutro idziemy na spotkanie z ciężarnymi;( no ja się załamie;(
 
Dla pewności nie zaszkodzi pewnie. Bo można i poczekać jeszcze dni ale wiem jak to jest z tym czekaniem. Czasem testy dopiero wychodzę po tygodniu.
 
hej, owulacje mialam ok 28.05, bo bylam na cytologii i gin mi wlasnie mowila, ze jest.
Okres planowany był na dzisiaj tj.14.05, a dostałam wczesniej , bo we wtorek 11.06 i trwał tylko 2 dni takie lekkie krwawienie. Cykle mam regularne, miesiaczki 4-5dni, test negatywny. Robić bete? Co sądzicie?

Zrób może jeszcze jeden test. A później idź na betę.
 
pójde chyba na hcg jutro rano tak czy siak, test z moczu jest dość niemiarodajny. Martwi mnie tylko, ze ten "okres" był wcześniej i taki krótki, nigdy tak nie miałam.
 
reklama
Odebrałam dziś wyniki i zastanawia mnie progesteron mam 0,32 a norma w fazie lutealnej jest 1,7-27,0. Miala któraś z Was tak? No i mówię że ten cykl byl dziwny. Zalało mnie okropnie, piersi dalej wrażliwe, kręci mi się w głowie.
Ma ktoś jakiś pomysł?
 
Do góry