reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Hej ;)
Czy mogę jeszcze dołączyć? Od paru dni obserwuje ale bałam się dołączyć bo poprzednia ciążę (listopad 2022) straciłam na tym etapie na którym jestem obecnie.
Termin z usg 3.02, według miesiączki na 25.01 (różnica ta wynika z późnej owulacji)
Mi każdy powtarza, że to że mam za sobą stratę nie znaczy, że sytuacja musi się powtórzyć bo to jednak nowy czas i nowa ciąża. I tego się trzymajmy ;)
 
reklama
Ehh odrzuciło mnie od moich ukochanych ogórków małosolnych😭 jak wchodzę do kuchni i czuje ich zapach to odrazu mnie bierze na wymioty 😵‍💫 ciężkie życie w ciąży 🙈 za to teraz jest faza na zupę pieczarkową i bulki z pasztetem😆

Co do żelów do higieny intymnej ja używam Lactacyd czerwony i od tej pory nie miałam infekcji.
Ja znów zielony 🥰 od kiedy go odkryłam żadne inne mi nie pasują.
 
Ja nie miałam infekcji ale moja lekarka ku mojemu zdziwieniu każe mi brac przeze całą ciążę 2x w tygodniu INVAG
ja śpię bez bielizny odkąd jestem w ciąży 🙂 gdzieś kiedyś wyczytałam że szare mydło, spanie bez bielizny i picie żurawiny to zloty środek ale może co osoba to opinia
 
My będziemy we Wladku setny raz z rzędu 😁
I nie znudził sie jeszcze ?
ja śpię bez bielizny odkąd jestem w ciąży 🙂 gdzieś kiedyś wyczytałam że szare mydło, spanie bez bielizny i picie żurawiny to zloty środek ale może co osoba to opinia
A tez śpię bez bielizny tyle ze w dzień teraz nosze wkładki (wiem ze to nie jest dobre ) ale przez to ze luteinę przyjmuje dopochwowo to nie wchłania się do końca i trochę zostaje mi na wkładce
 
Cześć dziewczyny.. Ja normalnie nie wytrzymam dopadły mnie okropne mdłości 😐🤢 Powiem wam, że mam inaczej niż w poprzednich ciążach. Teraz mam mdłości, a w ostatnich 3 miałam okropne bóle żołądka 🤷
 
Mąż poszedł z córkami na plac zabaw, a ja w domu bo najmłodsza śpi. Chodzę sprzątam troche.. mała wstanie to odkurzanie. Dziś wreszcie wszystkie maskotki dzieciom wypiore bo już miałam to dawno zrobić. Moja średnia lubi domalowywac im różne rzeczy mazakami, kredkami i juz takie brzydkie się zrobiły brudne 😂
 
I nie znudził sie jeszcze ?

A tez śpię bez bielizny tyle ze w dzień teraz nosze wkładki (wiem ze to nie jest dobre ) ale przez to ze luteinę przyjmuje dopochwowo to nie wchłania się do końca i trochę zostaje mi na wkładce
Nie znudziło. W tamtym roku powiedziałam że już nigdy więcej nie pojadę do Władka. Tak mnie tłumy wykończyły. Ale ostatecznie jedziemy do znajomego który kupił domek, trochę "daleko" do plaży bo km trzeba iść ale przeżyjemy. Z naszych pokoi to w prawo prosto w prawo i na plaży. Tu u niego też już raz byliśmy spokojniejsza okolica.
 
reklama
Też kocham Władka 🥰 mu jeździmy na camping Horyzont albo Alexe o powiem wam że to chyba najładniejsze pola nad pl morzem i nieraz nawet chciałabym pojechać gdzieś indziej ale sentyment do miejsca zwycięża 😅
Rok temu mąż mnie namówił na Mielno wzięliśmy roweru że będziemy jeździć na około jeziora ale były tam takie tłumy że nie dało rady rowerem przejechać 🤷🙈
 
Do góry