reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Pumi mja sis przywiozla mi ze stanow na 18msc i musze misia ubrac, a Nadusia slicznie weszla w ubranka Kai na 3latka:-D:-D:-D:-D
Nie wiem jaka ta amerykanska rozmiarowka chyba dla jakis anoreksycznych bobasw:szok:
Balon zflaczaly tez robi furore o butelce z ryzem nie pomyslalam ,fajne:tak:

Ja prblemw z wozkiem nie mam, parasolka dla dziecka co nie chodzi w zime, raczej kiepsciutki pomysl, najlepszy zakup jaki zrobilam to emmmanjungla city cross, 3tys wysoka mze ,ale wozio jest fantastyczny, Spacer po 5godz i sie sprawdza w sniegu, lekko prowadzi, stabilny, posluzy jeszcze 2ce dzieci :)
W pazdzierniku kupujemy Maxi Cosi Tobi, a w maju Maclarena
Świat Dziecka :: Wózek spacerowy TECHNO XT firmy Maclaren kolor Storm Grey[1]=%2F1%2F100792%2F6591966%2F6693077&sortuj=kod

jest swietny, warty tej ceny, nie kupuje drogich rzeczy przez snobiz ale dla wygody( swojej tez w prowadzeniu wozka) i bezpieczenstwa dziecka:tak:

Nadia juz sama siedzi ale dzis wlasnie przed hwila, secunda nieuwagi i przewrocila sie jak wanka wstanka do tylu:no::-:)-:)-(a tak uwazamy:-(nieuniknione chyba takie wywrotki:zawstydzona/y:
Domowe zabawki najlepsze:-D:-D:-D
Nie raz Nadia poleci, a jakiego stracha będziesz miala jak wstanie w łóżeczku i się nagle puści:szok:, my daliśmy taką wielką poduche na przeciwną strone.
 
reklama
wem, juz chyba sobie nerwosol profilaktycznie zaczne pic:-D:-D:-D
a oczywisie Luki ja "pilnowal":crazy::crazy::crazy:dostalo mu sie :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
ubranka i zabawki za granicą są dużo tańsze.. niestety nasz kraj się ceni..:baffled:

Własnie jak to jest, że zarabiamy mniej a za wszytsko musimy płacić więcej :wściekła/y: Miałam kiedyś klientkę ze Stanów...i ona powiedziała, że ją nie byłoby stać na życie w Polsce na takim poziomie na jakim zyje w Stanach za jej wypłatę - rewelacja :szok: Zresztą mój mąż pracując na kontrktach w Niemczech stwierdził, że za te pieniądze co tam zarabia móglibyśmy żyć o wiele lepiej, niż za te same w Polsce - absurd :confused:
 
Własnie jak to jest, że zarabiamy mniej a za wszytsko musimy płacić więcej :wściekła/y: Miałam kiedyś klientkę ze Stanów...i ona powiedziała, że ją nie byłoby stać na życie w Polsce na takim poziomie na jakim zyje w Stanach za jej wypłatę - rewelacja :szok: Zresztą mój mąż pracując na kontrktach w Niemczech stwierdził, że za te pieniądze co tam zarabia móglibyśmy żyć o wiele lepiej, niż za te same w Polsce - absurd :confused:
Niestety, żyjemy w takim państwie a nie innym:wściekła/y:
 
Opuchlizna sie zmiejszyła i mleczko wypiła ja jej od srodka posmarowałam mascią na ząbki.Ale teraz jes to mocno czerwone a potem jeszcze sine sie zrobi tak powiedział lekarz na pogotowiu.A ja jak tylko na nią patrze to płacze jak ta głupia,(choc mąż mi mówi ze to niemoja wina,kochany a ja jednak wiem ze to ja zawiniłam).
 
reklama
Mieszkam koło wmiare małego miasta więc ceny powinny być w miare przystępne. A tu wszystko drogie, bo górnicy dobrze zarabiają, a umnie na wsi to tolko jeden sklep jest ceny straczne np.: kilo cukru 3,89zł:szok:, chleb 2,50 zł mały bochenek, bułka 0,70zł, a jak bym chciała kaszke kupić dla małej nestle ryżową to 8 zł musiałabym zapłacić:baffled:. I jak tu coś zaoszczędzić:confused:
 
Do góry