reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Ja tez na wyprzedazach bylam, ale tylko w next zakupy zrobilam i mialam tel. ze mam wrcac, bo mala wyplula cale mleko ktore jej sciagnelam, trzeba bylo karmic, ehh moja mala tylko cycka uznaje... ale po niedzieli sie wybiore z mala jak bedzie mniej ludzi, na miescie ja podkarmie:)
u nas jest o tyle latwiej, ze mala je co 4 godzinki wiec spokojnie mozna sobie wyjsc, a nawet jak by co to nakarmic na miescie bo z butla to tez zaden problem. Ja po obejsciu wszystkich sklepow i tak najwiecej kupilam w mtalanie bo bylo duzo bardzo tanich i fajnych rzeczy, wiec wyszlam z wielka torba za Ł35...musze kupic jeszcze tylko bodziaki i spiochy, ale po to skocze chyba we wtorek jak bedziemy jechac na usg
 
reklama
DZIEWCZYNY ALE JA WAM ZAZDROSZCZĘ TYCH WYPRZEDAŻY:-:)-:)-:)-( POCHWALCIE SIĘ CO KUPIŁYŚCIE!!!!
CO DO ROZMIARÓW CIUSZKÓW TO JA TEŻ BĘDĘ POWOLI PRZECHODZIĆ NA 3-6 M-CY BO TE NA 0-3 MA W SAM RAZ A Z NIEKTÓRYCH FIRM TO NAWET ZA MAŁE:tak:

REWELACYJNA JEST TA HUŚTAWKA TYLKO SZKODA ŻE DO 9 KG

I ja tez zazdroszcze :-(

A to nasz najnowszy nabytek, Asi bardzo sie podoba ;-)
 
DZIEWCZYNY ALE JA WAM ZAZDROSZCZĘ TYCH WYPRZEDAŻY:-:)-:)-:)-( POCHWALCIE SIĘ CO KUPIŁYŚCIE!!!!
CO DO ROZMIARÓW CIUSZKÓW TO JA TEŻ BĘDĘ POWOLI PRZECHODZIĆ NA 3-6 M-CY BO TE NA 0-3 MA W SAM RAZ A Z NIEKTÓRYCH FIRM TO NAWET ZA MAŁE:tak:

REWELACYJNA JEST TA HUŚTAWKA TYLKO SZKODA ŻE DO 9 KG

ta hustawka jest do 11 kg a moja mala ma dopiero 4,440 kg wiec na troche nam by starczyla:) Ale jak znajde uzywana bo nowa za droga na kilka m-cy...
 
ta hustawka jest do 11 kg a moja mala ma dopiero 4,440 kg wiec na troche nam by starczyla:) Ale jak znajde uzywana bo nowa za droga na kilka m-cy...
koleżanka ma tą i na niej pisze że do 9 FISHER PRICE HUSTAWKA AQUARIUM LEZACZEK POZYTYWKA (856457885) - Aukcje internetowe Allegro
widać co model to inaczej:-)zapomniałam połączyć posty :(
a mi się to bardzo podoba : http://www.allegro.pl/item857083852_fisher_price_k7198_hustawka_skoczek_las_tropikalny.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no dobrze to sie chwale;-)
 

Załączniki

  • DSC00508.jpg
    DSC00508.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC00509.jpg
    DSC00509.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 24
  • DSC00510.jpg
    DSC00510.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC00511.jpg
    DSC00511.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC00512.jpg
    DSC00512.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC00516.jpg
    DSC00516.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC00517.jpg
    DSC00517.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 22
reklama
Do góry