reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Maluszków

reklama
moje dziecie jesta na diecie mieszanej ( cycek+modyfikowane) i dostaje pomalutku inne potrawy. czy sie powinno dawac czy nie- juz tutaj dyskutowalismy wiele razy na ten temat i doszlysmy do jednego wniosku-kazda robi jak uwaza.

to nie sa potowki :-)

Hehehe wybacz, ale ja tu tak rzadko bywam (brak czasu niestety buuu), ze nie wiem czy cos sie bylo czy nie ;-) Co do baczkow, to to normalne przy dokarmianiu stalym pokarmem hehehe
 
Maluszki mogą jeść mniej, bo upał nieziemski... Mi na ten przykład też nie chce się jeść (dopiero wieczorkiem, jak robi się chłodniej to jest akcja szamanko).

Przy temperaturach 30-35 stopni powinno się dopajać (bo to nie dla nas klimat i tyle), czyli albo częściej dostawiać do piersi (ale na krótko, żeby dziecko się napiło), albo dopajać przegotowaną wodą.

Przegotowywanie słoiczków... hm... toż to już w nich żadnych witamin nie będzie :-D należy je tylko lekko podgrzać, albo podawać w temp. pokojowej.
 
Hehehe wybacz, ale ja tu tak rzadko bywam (brak czasu niestety buuu), ze nie wiem czy cos sie bylo czy nie ;-) Co do baczkow, to to normalne przy dokarmianiu stalym pokarmem hehehe

sie nie gniewam :-)

a baki to masakra... smrod az uszy wykreca :-)


Maluszki mogą jeść mniej, bo upał nieziemski... Mi na ten przykład też nie chce się jeść (dopiero wieczorkiem, jak robi się chłodniej to jest akcja szamanko).

tak własnie mi sie wydaje, ze to od temperatury no i mimo wszystko dla mnie to jest "troszke" jabluszka, a dla niej pewnie pol brzucha wypelnione, wiec mnie to nie stresi :-)


Przy temperaturach 30-35 stopni powinno się dopajać (bo to nie dla nas klimat i tyle), czyli albo częściej dostawiać do piersi (ale na krótko, żeby dziecko się napiło), albo dopajać przegotowaną wodą.

Przegotowywanie słoiczków... hm... toż to już w nich żadnych witamin nie będzie :-D należy je tylko lekko podgrzać, albo podawać w temp. pokojowej.

no ja nie przegotowuje... i nawet na ten pomysl, mowiac szczarze, nie wpadlam... wieczorem albo jak wstaj e w nocy wyciagam z lodowki i mam w temp pokojowej.
 
a ja wracam na moją bezbiałkową dietę, buuuuu:-(, niestety atopowa skórka wróciła A już się łudziłam, jedyny plus taki, że już wiem, że warzywka rożne zjedzone przez mamę Alicji nie wadzą, ani pomidor, ani sałata, ani kapusta, po wszystkim cacy, tylko ten nieszczęsny nabiał. Pomęczymy się znowu 2 miesiące i kolejną próbę przeprowadzimy. Skąd się takie paskudztwa biorą jak skaza, wszystko przez to, że se chłopa alergika wzięłam;-)
 
Uffffffff, to widzę że nie tylko moja tak mało je. Dziś myślałam że jakąś głodówkę zaczęła, bo nic nie chce jeść. Sprawdziłam nawet buziaka czy to czasem nie pleśniawki, ale nic tam nie ma.

Może rzeczywiście to upał..
 
a ja wracam na moją bezbiałkową dietę, buuuuu:-(, niestety atopowa skórka wróciła A już się łudziłam, jedyny plus taki, że już wiem, że warzywka rożne zjedzone przez mamę Alicji nie wadzą, ani pomidor, ani sałata, ani kapusta, po wszystkim cacy, tylko ten nieszczęsny nabiał. Pomęczymy się znowu 2 miesiące i kolejną próbę przeprowadzimy. Skąd się takie paskudztwa biorą jak skaza, wszystko przez to, że se chłopa alergika wzięłam;-)

Wspolczuje. U mnie na szczescie okazalo sie, ze to nie nabial. Na nieszczescie dalej nie wiem na co ma uczulenie. Jednak jest juz duuuzo lepiej niz bylo, wiec alergolog zalecil mi tylko kapanie i smarowanie emolientami. Tak wiec powoli zaczynam wszystko jesc. Jak na razie tylko po czekoladzie (chyba) pojawilo sie troche krostek.
 
reklama
Do góry