reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z nasza waga?

no u mnie przybyło ciutkę tu i ówdzie ale chyba nie jest jeszcze tak źle bo nie wszyscy domyślają się że jestem w ciąży . najbardziej idzie mi jednak w brzunio :D
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży do konca 3 miesiaca schudłam 7 kg a w pod koniec 4 miałam juz te 7 i następne 8 kg do przodu wiec nie powiedziane, ze jesli teraz mało przybieramy lub gubimy troche, to duże nie bedziemy.Moja waga do konca ciazy podniosła sie o 36 kg.CAŁE SZCZĘŚCIE ZA BARDZO SZYBKO TO ZGUBIŁAM BO OKOLO 4 MIESIĘCE.                                                                                                                             Teraz nadal mam 0,5 do przodu .Mam wielką pilke przed soba u mnie nie da sie ukryc bądz nie zauwazyc, ze jestem w ciazy .Mam nadzieje tylko ,ze nie przytyje jak w pierwszej ciaży bo teraz nie tak łatwo bedzie zrzucic wiecie latka leca i gozej .                                                                                   
 
hmmm no to ja mam póki co około 2 kg na minusie, ale z Izką przytyłam 21, a 8 mi pozostało więc teraz mam nadzieję na finiszu ważyć nie więcej niż z nią, no ale czy to się uda ::) ??? ?
 
Ja z Madzią przytyłam ok.16 kg i nie miałam kłopotu ze zrzuceniem tych dodatkowych krągłości, chociaż pamiętam, ze najdłużej na brzuszku się trzymało. :laugh:
 
ja jestem w 16 tygodniu i do przodu mam 3 kg , koszmar na dodatek ciągle chce mi się jeść !!!
w ostatniej ciąży przytylam 18 kg i to bylo stanowczo za dużo ::)
 
oj ja w ostatniej ciazy 24 kg mialam do przodu to dopiero bylo duzo teraz mam nadzieje ze nie przytyje wiecej niz 13 kg ale jaki bedzie ostateczby stan licznika to sie okaze :p
 
Hej!! Jestem w 17 tyg. i mam 3 kg do przodu,,, ale gin twierdzi że to idealnie, tym bardziej , że przed ciążą miałam niedowagę. Teraz jestem u teściów i jem samą zdrową żywność i szczerze mówiąc, oprócz słodyczy to nie mam ochoty na nic niezdrowqego!! :D
 
reklama
Ja na razie wróciłam do wagi wyjściowej, tzn wrzuciłam to, co zgubiłam przez mdłości (2,5 kg)
 
Do góry