reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z nasza waga?

wiec po wizycie u lakarza waga pokazala 1kg do przodu od ostatniej wizyty w sumie od poczatku ciazy 1,5 kg chyba niezle jak na poczatek 19 tyg
 
reklama
Ja jestem na poczatku 17 tyodnia i dzis jakims cudem wskoczyl mi drugi kg :p.No chyba,ze mi sie waga zepsula,bo wcozraj go jeszcze nie było ;).
 
Ja jestem w 28 tygodniu ciazy i przytyłam 11 kg, wcale sie nie objadam dziecko jest malutkie jak na ten miesiac, mam duzo wod plodowych i podczas lata bardzo puchlam i woda mi sie zastala w ciele, takie kg szybko sie gubi ale mam nadzieje ze juz duzo nieprzytyje:) moja przyjaciulka przytyla w ciazy 30 kg jest 10miesiecy po porodzie i jest szczuplejsza niz przed ciazą jest sucha i caly czas chudnie, podczas karmienia piersia gubi sie duzo kilogramow a podczas samego porodu mozna zgubic do 9 kg odrazu:)takwiec do wszystkich dziewczyn zle niebedzie niewazne ile przytyjecie:)Czasami do 6 miesiaca moze waga nie drgnąc napomiast w 7 nagle tyje sie 20 kg naraz:(to jest tragedia to spotkalo moja kuzynke dletego uwazam ze zemna zle niebedzie bo tyje rownomiernie:)
 
To niestety nie jest regula,ze jak sie karmi to sie pieknie chudnie.Bardziej prawdopodobne jest to,ze mama jets tak zajeta,ze nie je duzo... ;).Ja karmilam moja corcie 8 miesiecy(tylko tyle chciala) i sobie pieknie tylam,bo pozwalalam sobie na rozne rzeczy... :(
 
tycia tylko czym tu sobie dogadzać jak w tym czasie tyle smakołyczków jeść nie wolno bo dzidzia ma kolki? :p
 
JA W PIERWSZEJ CIĄŻY MIAŁAM 36 KG WIECEJ I SCHUDŁAM WZASADZIE JAK PRZESTAŁAM KARMIC. A TERAZ NIC WAGA STOI. DO TEJ PORY,Z PIERWSZYM MIAŁAM  JUŻ 15 KG WIECEJ A TERAZ ....  :p
 
reklama
wiecie co tak sobie posmyslalam ze waga wogole sie nie przeklada na wyglad bo ja przytylam tylko 1,5 kg a wygladam jakbym 10 miala do przodu a moja kumpela ktora w ciazy przybrala 20 kg wygladala tak szczuplutko na dodatek taki malutki brzuszek
 
Do góry