reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z nasza waga?

Kazda z nas jest inna , tak samo jest tez z ciążą, ja się pocieszam że przytyłam ksiązkowo:)
 
reklama
Madziu a lekarz nie powiedział Ci że 1,5 kg to za mało jak na 19 tydzien?
 
Mrs_szaya trochę mnie pocieszyłaś :) Ja też od miesiąca stoję z wagą i od początku też 5 kg. Czyli czasem tak bywa po prostu :) Pozdrawiam
 
Ele pisze:
Madziu a lekarz nie powiedział Ci że 1,5 kg to za mało jak na 19 tydzien?
nie nic nawet nie wspomnial bo naprawde dobrze wygladam heheh wiecie o co chodzi :)
ciaze zaczynalam z waga 60,5 kg teraz jest 62 przy wzroscie 164 to sporo ale w poprzedniej ciazy tez do 6 miecha przytylam niecale 6 kg a poniej w ciagu samego siodemego ponad 5 a potem to juz polecialo ... caly czas sie łudze ze tym razem bedzie inaczej czyli tych 15-18 kg nie przekrocze
 
ja tak jak obiecałam waga pochwalę sie jutro albo pojutrze bo nie wiem o której od lekarza wróce a mam z 50 km ;) a jade dopiero na 18 :)
 
A ja na razie do 18tc. nie więcej niż 2,5kg do przodu, ale to się chyba szybko zmieni bo zaczynam nabierać apetytu... dziś wyskoczyłam sobie tylko po gazetę do sklepiku a wracając pożarłam zapiekankę a zaraz potem pączka, oczywiście przed samym obiadem  ;D
 
reklama
A co tam mozemy jesc do woli nam w koncu wolno . Po porodzie i tak bedziemy na dietach cud a te 3 czy 4 wiecej do zgubienia co to takiego hehehehehehehhe
 
Do góry