reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z nasza waga?

Na poczatek witajcie.

od początku ciązy przytyłam 1,2 kg :D Nie widac tego zbytnio, bo rośnie mi tylko Brzuszek (i oby tak pozostało). Jeszcze mieszczę się w swoje stare ubranka, tylko miewam kłopoty z zapięciem się. mam nadzieję, że do końca ciąży nie utyję zbyt wiele. Nie mam żadnego porównania, bo to moja pierwsza ciąża. Nie mam wilczych napadów głodu, nie objadam się słodyczami...jestem dobrej mysli
 
reklama
Masz fajnie .JA PRZYTYŁAM 1 KG ALE U MNIE TYLKO CIĄŻOWE WCHODZA W GRE UBRANKA.Mam tylko brzuch z przodu (piłka) i nie założe dzinsów a brzuszek mam dosc wysoko .Z pierwszym miałam odrazu bardzo nisko i tez sie nie miesciłam od 3 miesiąca.
 
Ja jestem w 18 tygodniu i mam 1,5 kg na plus.Nie moge duzo przytyc,bo juz jestem gruba...:baffled:
 
kurcze.. moja waga albo się zepsuła :-p albo zaczynam tyć w szybkim tempie.. :eek: Ech te słodkości, jakoś ciężko mi się bez nich obejść :zawstydzona/y: To chyba ostatnia chwila z szóstką na przodzie (zaczynałam ciążę z wagą 66kg) buuuuuuuuu..... :oo:
 
gimnastyke w wodzie moge osobiscie polecic. pomijajac jak dobrze wplywa na nasze "kilogramy" to w wodzie mozna sie poczuc jak piorko :-) jezeli jest ktos z lodzi to polecam nowa gdynie, bo po pierwsze ozon w wodzie zamiast chloru, a po drugie oprocz tradycyjnego aerobiku w wodzie proponuja mniej wyczynowa "gimnastyke w wodzie" dla osob starszych albo przyszlych mam we wtorki i srody o 12.00. ja jestem bardzo zadowolona i pomimo iz kilogramow i tak coraz wiecej (juz 55) to samopoczucie lepsze, bo przeciez robie cos ze soba :-D
 
reklama
Do góry