reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie

A u mnie będzie celibat, bo mała daje popalić i dziękuję za kolejną niespodziankę :-) ja chciałam stosować gumki ale mąż nie uznaje antykoncepcji i stwierdził że będzie czekał aż przestanę karmić i unormuje mi się okres i sam będzie prowadził mój kalendarzyk NPR :-)
u mnie na odwrót ja raczej jestem przeciwniczką antykoncepcji ale małż...och i jak nas pogodzić....za tydzień idę do gina a wtedy B. już mi nie odpuści bo teraz wymawiam się tylko tym, ze jeszcze 6 tyg. nie minęło....ciężki temat...
 
reklama
My oboje jestesmy raczej przeciwni zwłaszcza , że opinie są kiepskie w większości przypadkow wystepują dlugie krwawienia.......i co mi po tabletkach kiedy przez krwawienia nie będzie seksu?
 
ja tez mocno zastanawiam sie nad zastrzykami ale nie wiem czy moge je brac jak karmie piersią i jaka maja "skuteczność" bede musiała poczytac i sie dokształcić :))
 
zastrzyk depo provena jest dla karmiacych, dziala 3 miesiac. jednak slyszalam o nim wiele niefajnych opinii-tzn duza dawka hormonu na raz powoduje poczatkowo zle samopoczucie, ale brany dlugo moze powodowac takze depresje i zerowe libido, czyli zero ochoty na igraszki.Zle samopoczucie mnie odstraszylo, nie chce ciagle plakac.Po tabletkach niestety zaczelam dzisiaj mocno plamic krwia, takze...chyba zlotego srodka nie ma.
 
reklama
dziewczyny jak zaczne brac anty.tabletki to mam po skonczeniu ich robic sobie 7 dniowa przerwe czy niee??czy brac dalej
]

tak, przerwa powinna być chyba, że bardzo zależy ci na przełożeniu krwawienia to można brać bez przerwy!!

ja wczoraj jak byłam u ginka to przepisał mi midiane tańszy odpowiednik yasminu, miałam pierwszy dzień okresu i myslałam, że je od razu zacznę zażywać ale okazało się że mam zacząć brać od 11 czyli 7 dni przerwy tak jakbym kontynuowała już zaczętą "kuracje" , nie podważam zaleceń mojego ginka i zastosuje się do jego rad!
 
Do góry