reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie

Beniaminko - mnie to zerowe libido odstrasza:)))))a na serio to ja tez sie waham, bo tabletki jak Ci nie sluza mozna odstawic z dnia na dzien, a efekty zastrzyku beda przez 3 miesiace minimum i trzeba ie meczyc....tylko jestem juz tak zrazona do pigulek, mza dlugo je bralam, ale na poczatek chyba nie ma wyjscia....

a powiedzcie mi czy w Polsce robia implanty i jesli tak, ile to mniej wiecej kosztuje?


Przyszla_Mamo - z tego co dziewczyny pisaly, to przy pigulkach dla karmiacych, nie robi sie przerwy..ale lepiej upewnij sie u lekarza, ajk nie to nawet w aptece mozesz zapytac, np w Bootsie, oni tam maja doradcow
 
reklama
dziewczyny te,które biorą cezarttte , kiedy jj zacząć brać?? w pierwszym dniu miesiączki czy można każdego dnia zacząć???
 
mb dzięki dzięki:tak: , mój B. ju zaczyna mnie atakować a ja nie dam się póki nie będe zabezpieczona gumki ja nie toleruje , on zresztą, też
 
hmm ja już teraz mam zerowe libido wiec chyba faktycznie lepeij nie ryzykowac z zastrzykami :))
najlepeij jak by P zrobił sobie wazektomie....
 
Wlasnie, dlaczego to zawsze my musimy sie zabezpieczac....i jeszcze urodzic, nakarmic, oj ciezki los kobiety ;-)

Alcia, nic jeszcze o implancie-dostepnosci do moich uszu nie dotarlo, w PL na bank to kosztowne, wiem ze zagranica gdzieniegdzie jest refundowane, albo darmo.
 
Dzieki Beniaminko:)
wlasnie w Anglii jest za darmo, tak jak cala antykoncepcja...ale w Irlandii na pewno nie, musze to sprawdzic?
 
ja karmie i biore tabletki - bierze sie je bez przerwy-opakowanie za opakowaniem.....narazie jedynym skutkiem ubocznym jest spadek lipido
 
akderk widzę, że u Ciebie podobnie jak u mnie :) Też się nie daję.
W środę mam umówioną wizytę u ginka i zobaczymy co mi poradzi, ale skłaniam się ku pigułkom, bo to jednak fakt, że w każdej chwili można zrezygnować, poza tym przy moich cyklach to będzie to najlepsze rozwiązanie :) Mniej bólu i mam nadzieję, że brak torbieli, które mnie tak lubią.
 
reklama
No własnie, czas pomyslec o antykoncepcji bo mój tez ciagle próbuje sie dobierac...a ja narazie mu mówie ze dopiero po wizycie u gina jak wsio ok bedzie..he he a tak wogóle to jestem przerazona bo ja przed ciaza miałam ochote tylko w płodne, w ciazy sie bałam, a teraz jak juz nic nie boli i chyba wsio ok to tez checi zadne..ojojoj jakas dziwna jestem.
 
Do góry