reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Autyzm

reklama
pauletta, zajrzyj na moja wyspe, temat rodzice z dzieckiem autystycznym, czy jakos tak. tak diweczyny podawaly linki do tych obrazkow w j. angielskim. u mnie tez proces jeszcze trwa, mimo ze moj syn ma juz 7 lat.
moj mlodszy jest w podobnym wieku do twojego syna i ostatnio mnei zmrozilo, jak pikladal dinozaury na jednaj lini. w nastepnym tyg bede na meetingu, to zapytam tez o niego.
 
Ostatnia edycja:
Moj syn nie dlugo skonczy 3 lata , gdy skonczyl rok czulam ze dzieje sie z nim cos niedobrego , ale wszyscy mowili ze chlopcy rozwijaja sie inaczej , zeby sie nie martwic.Teraz , maja prawie 3 lata nie mowie , nie rozwija sie tak jak jego rowiesnicy.Zaczelam chodzic z nim na rozne grupy , do logopedy , dlugo szukalam , czytalam az wkoncu trafilam na slowo autyzm , lecz do konca nie chce wierzyc ze to moze byc to...syn niech bawic sie z dziecmi , nie lubi obcych , nie mowi , lubi byc sam , lubi zabawy typu podrzucenia do gory , hustanie , karuzele czasami sam kreci sie w kolko , jest nerwowy , nie lubi nowych sytulacji trudno mu wykonac moje polecania na wszystko reaguje ciezkim krzykiem...prosze o rade..czy to moze byc autyzm?
 
Jestem studentką V roku pedagogiki rewalidacyjnej na Uniwersytecie Łódzkim. Moja praca magisterska dotyczy trudności we wczesnym diagnozowaniu autyzmu u dzieci do lat 3, ze szczególnym uwzględnieniem roli rodziców oraz lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej.
Serdecznie proszę rodziców dzieci w wieku 0 - 8 lat ze zdiagnozowanym autyzmem o pomoc w badaniach naukowych i wypełnienie poniższej ankiety dotyczącej przebiegu procesu diagnozowania autyzmu: Ankieta badająca przebieg procesu diagnostycznego dzieci z zab. autystycznymi - www.ankietka.pl

Ankieta jest całkowicie anonimowa, służy wyłącznie celom naukowym.
Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc!
 
Szanowni Państwo,
Nazywam się Marek Kaźmierczak i jestem Dyrektorem Operacyjnym w firmie Pyramid Educational Consultants, Inc.

Myślę, że możemy Państwu bardzo pomóc.

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.pecs.com. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy.
Pozdrawiam gorąco
Marek
marek@pecs.com
 
ja zagladam, ale moge odpowiedziec na pytania, jesli np mieszkasz w uk.
pozatym chyba zadko ktos tu zaglada. o autyzmie szukaj info na dzieci.org forum.
 
reklama
Mnie interesuje problem terapi, jakie sa najskuteczniejsze? Ile gdzin dziennie dziecko jest w stanie zniesc terapie itd.....
 
Do góry