reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania - jakie i kiedy?

hormony ciążowe to na 1 miejscu powinni Ci wykonać to podstawa do podawania leków wtedy wiadomo jakie i kiedy podać nastepnie usg i badania podsawowe krwi i moczu chyba ze w wywiadzie rodzinnym oś wyjdzie to dochodzi tez genetyka ,albo gdy miałaś juz jakieś poronienia
 
reklama
Ja miałam badania w 4 tygodniu ciąży i dostałam skierowanie na: ustalenie grupy krwi, poziom glukozy, toxoplazmozę, morfologię, analizę moczu. Ponieważ wyniki morfologii były martwiące skierowano mnie do Instytutu Hematologii, tam dowiedziałam się, że mam zrobić koniecznie USG tarczycy no i co tydzień badanie morfologii i konsultacja.
Asiu, nie martw się moczem, bo w pierwszej fazie ciąży są prawie zawsze problemy z infekcją dróg moczowych, dlatego wyniki wychodzą takie a nie inne. Gdybyś miała w przyszłości problemy z oddawaniem moczu, to polecam picie Urosanu.
 
wiesz anik78 dostalam urosept w tabletkach,ale jem juz tyle witamin ze raz biore a dwa razy nie. do internisty mam
pol swiata drogi,juz jestem zmeczona lekarzami.moze ten urosept mi pomoze.
 
Joasiu, pomoże na pewno, mi też lekarz zalecił urosept, ale wolałam picie urosanu. Poza tym pamiętaj, żeby pić dużo wody niegazowanej i często oddawać mocz. Powodzenia
 
Ja dziś odebrałam wyniki z moczu i krwi i trochę się martwię, bo w moczu śladowe ilości erytrocytów, a w krwi przekroczony poziom leukocytów, co świadczy o jakimś stanie zapalnym w organizmie. Boję się, że to ma związek z moimi upławami, które mimo leczenia, jakoś nie chcą ustąpić :( W piątek mam wizytę u gina. Trzymajcie proszę kciuki, żeby wszystko było dobrze, bo strasznie się boję!
 
kciuki trzymam juz.
przekroczony poziom leukocytow moze zeczywiscie swiadczyc o jakims stanie zapalnym co sie czesto w ciazy zdaza,
jezeli w moczu sladowe ilosci erytrocytow to raczej sie tym nie przejmuj ja mam od15-20 lekarz zapisal mi
urosept.nic nie piszesz o hemoglobinie wiec pewnie masz dobra,a to najwazniejsze.

pytia zobaczysz wszystko bedzie dobrze, nie ma innej mozliwosci ;)))))
j.
 
Dzięki joasiu za podtrzymanie na duchu, bo mi to teraz potrzebne! Rzeczywiście pozostałe badania są ok, hemoglobina też.
 
reklama
Trzymam kciuki pytia. Nie przejmuj sie! W dobie badan prenatalnych i zaawansowania rozwoju farmakologii na pewno zaraz cie wylecza. Lecza teraz nawet wady serca jeszcze w lonie matki,a co dopiero jakas tam mala infekja. To napewno nic takiego. Nie martw sie. Ostatnio odladalam program gdzie byl wywiad z jednym ginekologiem i on mowil, ze ok 20% kobiet w ciazy zglasza sie na pierwsze badania po 7 miesiacu. Chodza z infekcjami, nie jedza witamin i rodza zdrowe dzieci. Nie bagatelizuj tego a wszystko bedzie dobrze. Twoj lekarz na pewno zaraz ci cos przepisze i ci przejdzie i urodzisz ogromnego zdrowego dzieciaka! Po chwili namyslu, wycofuje zyczenia ogromnego dzieciaka, bo to chyba zadna przyjemnosc odzic olbrzyma:) Nie martw sie, na pewno wszystko bedzie dobrze. Daj znac jak poszla wizyta!
 
Do góry