reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRĄZOWA KRESKA NA BRZUCHU

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
u mnie nadal ciemny i kreska widoczna ale już mniej :) poza tym już wygląda jak przed ciążą ;)
 
reklama
U mnie kreska blednie, pepek ciemny mam nadzieje ze powroci do kolorku lilaroz :) brzusio mieciutki na szczescie z dnia na dzien coraz mniej, tylek szeroki tutaj niestety nie ma poprawy- ciuchy z okresu przed brzuchowego moge schowac do szafy...Vichy na cellulit pomaga moze nie powala efekt ale jest widoczna poprawa..generalnie powoli dochodze do siebie ale jeszcze sporo przede mna..albo zapomnialam juz jak wygladalam przed ciaza i tylko sobie teraz wmawiam ze wygladalam jak laska i uporczywie daze do wymarzonego celu :) w kazdym badz razie narazie mam motywacje i tego sie trzymam..
 
U mnie kreska coraz jaśniejsza, ale pępek dalej ciemny. Waga o dziwo jak przed ciążą, ale miękka fałda na brzuchu dalej jest, musze zacząć w końcu brzuszki!
 
Moja kreseczka już bledzitka, pępek nadal ciemny. A do wagi sprzed ciąży jeszcze brakuje.... niestety. Ale i tak chce schudnąć więcej, mam nadzieje że mi się uda.
 
U mnie kreseczka już prawie niewidoczna ale pepek nadal brązowy
 
A u mnie krecha nadal ciemna. Na szczęście mój brzuch nie będzie się raczej nadawał w to lato na odsłanianie więc się nie przejmuję.
 
a ja juz chodzę w krótkich bluzeczkach
kreski na brzuchu jak nie było tak nie ma :)
i juz raczej nie bedzie
 
reklama
u mnie juz wszystko jaśniejsze i pepek i krecha ale brzuszek narazie nie nadaje się na publiczny widok ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry