reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

Witam....:-) mam takie pytanie co lepiej dawac i co jest lepsze dla dzidzi herbatka dla niemowląt mietowa?? czy zwykła mieta bez cukru??:confused::confused:
 
reklama
Witam wszystkie mamusie:).Dwoje pierwszych dzieci karmiłam pierią a trzecią i to z najmniejszą wagą urodzeniową karmię butlą.Malutka je przepisowo:)co 4godziny 120ml mleka,wychodzi 6 karmień na dobę.Muszę się pochwalić ,że zrezygnowała z nocnego karmienia ,ale przełożyła go sobie na wieczór,wychodzi więc że je o 19 i 21 już na noc.Śpi do6rano:).
Lepsza będzie herbatka dla niemowląt,mięta w saszetkach ma w sobie dużo śmieci i musiała byś ją odstawić do odstania.ja swojej daję z Hippa uspokajającą(ma straszny katarek),a tak to wybór jest duży,trzeba tylko patrzeć od którego miesiąca jest herbatka:)
 
Ostatnia edycja:
to znow ja... dziewczyny jak u waszych bakow z kupami?? u mojej do wczoraj po kazdym jedzeniu lub 4 na dzien dzis tylko jedna rano i nic... w nocy prezyla sie i baki...
 
Madzia, u nas było super dotąd do kiedy jeszcze dostawała i moje mleko odciągnięte z butli, a jak dostaje sam bebilon Ha to kupy albo jedna albo dwie w ciągu dnia..do tego prężenia ipłacz przy kupie ;( Przechodzimy chyba stopniowo na bebilon pepti ;/ ... może będzie lepiej.
 
Madzia u mnie tak sie wlasnie zaczely problemy.Na poczatku jedna kupa na dzien a po paru dniach nawet przez dwa dni nic:szok: Nawet czopek glic.raz poszedl w ruch.Teraz juz ok bo po wielu eksperymentach podzialal w koncu probiotyk i rumianek.Zaopatrz sie lepiej w pare takich rzeczy,choc mam nadzieje ze moze Twoja malutka to ominie.Dzieci nie musza robic caly czas kupek.
 
Madzia u mnie tak sie wlasnie zaczely problemy.Na poczatku jedna kupa na dzien a po paru dniach nawet przez dwa dni nic:szok: Nawet czopek glic.raz poszedl w ruch.Teraz juz ok bo po wielu eksperymentach podzialal w koncu probiotyk i rumianek.Zaopatrz sie lepiej w pare takich rzeczy,choc mam nadzieje ze moze Twoja malutka to ominie.Dzieci nie musza robic caly czas kupek.
dopajam ja na przemian rumiankiem i koprem....
przed chwilka przewijalam ja i kupa jak stad do krakowa.... :)))
a ten probiotyk??
 
to moze na razie nie dawaj jak jest ok, z reszta wszystko konsultuj lepiej z lekarzem.Mi to zalecila moja ciotka (pediatra) no i pomoglo.Jak robi niunia dwie kupy to jest ok.Ja glupia nic Alexowi do picia nie dawalam i stad pewnie te problemy.
 
Moja też robi kupkę raz dziennie,trochę się po pręży ,postęka,ale nie płacze.Za to jak już zrobi to tak jak piszesz Madzia_Singh,kupka jak z tąd do Krakowa:)...po same pachy:)Daję mojej Emilce Bebiko,nic się nie dzieje,więc alergikiem raczej nie jest.Przepajam herbatką rumiankową:)
 
hello
dzis znowu prezenie....wyprubowalam stary niezawodny sposob naszych mam - termometr w pupcie i kupa na 4 zagony...uspokoila sie...na szczescie wykupciala wiekszy kawalek ktory jej przeszkadzal...przechodze na zwykla gotowana wode
 
reklama
Ja karmi piersia i butlą. Najpierw było Bebiko, potem Bebilon HA, a teraz Bebilon Pepti. Igor najpierw robił kupki w każda pieluchę, jak miał prawie miesiąc to juz była 1 kupa na dobę, a teraz jest 1 na 2 dni. Jak robi to się napnie aż czerwienieje i zaraz jest kupka konsystencji musztardy. Jak widzę że robi to zdążę, a jak nie zauważę od razu to z pampersa bokami wyłazi hi hi
 
Do góry