reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a kosmetyki

polecam naprawdę stopniowo nadaje cerze taki złocisty kolorek, zdriowy nieprzesadzony, bo z samoopalaczami to się boję kiedyś wypróbowałam i niewychodziłam przez 4 dni z domu mimo to że wybrałam do cery jasnej straszne palmy się potrobiły na skórze twarzy iszyi i bardzo nierówno schodził typowego samoopalacza nigdy więcej
 
reklama
ja tez kiedys miałam balsam z Sopotu lekko brazujacy z bursztynem....nawet nie miałam plam...ale teraz przy ciazy boje sie ze plamki moga wyskoczyc:)
 
Oki, jak będe się dobrze czuła i wróci mój mąż o normalnej porze - a dziś zapowiada się, że będę sama do wieczora ;( - pojedziemy do drogerii i apteki na zakupy.
Nie lubię być sama w domu!!!! :(
 
Dla mnie z Sopot tez najlepszy. Tyle ze niecierpe tego zapachu.
Mam tez jakies cudo na rozstepy bardzo tutaj popularne ale o zapachu czekolady i nie dam rady sie tym smarowac. Smaruje sie balsamem z maslem kakaowym.
Osinka ja tez nie lubie byc sama w domu a ostatnio zdarza sie to b czesto. nawet wieczrami juz po pracy moj maz musi jezdzic na godzinke, dwie do pracy. Najgorsze sa weekendy. Na szczscie w ten nie ma dyzurku (pierwszy od 2 miesiecy) :laugh:
 
reklama
A ja dzis jestem sama w domku wszyscy w pracy...mam troszke spokoju i wyciszenia:)
Ale nie da sie ukryc ze za facetem tesknie i chce zeby juz przyszedl z pracy.
 
Do góry