reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Moja bratowa urodziła....wiecie w jaki sposób się dowiedziałam? Z facebooka. Koleżanki godzinę temu zaczęły jej wrzucać gratulacje....a my i moi rodzice jako najbliższa rodzina o niczym nie wiemy. Jakim Kurfa trzeba być wykolejencem.
Przepraszam dziewczyny ale jestem taka nabuzowana.....Moja mama się poplakala ze własny syn nawet nie zadzwonił i nie dał znać.
Bratowa zawsze była popierdolona......ale nie myślałam ze aż tak.
 
reklama
MisiaMonisia Wyluzuj. Denerwować się to mścić się na swym zdrowiu za głupotę innych.

zosiak Nie myśl już za dużo. Idź spać kochana, bo już na nic wpływu nie masz. Miałaś robione USG?

funia Za te remonty teraz masz ode mnie klapsa w tyłek.Ty masz teraz dbać o siebie, a nie wdychać opary farb. Poczekalibyście do 2 trymestru!
 
MisiaMonisia Wyluzuj. Denerwować się to mścić się na swym zdrowiu za głupotę innych.

zosiak Nie myśl już za dużo. Idź spać kochana, bo już na nic wpływu nie masz. Miałaś robione USG?

funia Za te remonty teraz masz ode mnie klapsa w tyłek.Ty masz teraz dbać o siebie, a nie wdychać opary farb. Poczekalibyście do 2 trymestru!
Mialam robione i wlaanie wyszlo endometrium rozpulchnione i tyle
 
Hej dziewczyny sytuacja jest taka nie krwawie narazie piersi mi troche opadly tak czuje a lekarz na wizycie nie wiele mogl mi powiedziec bo nie maja porownania bety a jak sie pytalam o wartosc to powiedzial ze niskie choc dopytywalam o liczbe nie powiedzial a i powiedzial ze zapisali sobie poronienie zagrazajace ciazy ale dalej daja mi leki na podtrzymanie ciazy co o tym myslicie

Mi powiedzieli to samo i też czekałam na bete i nie powiedzieli ile tylko że niska w końcu sama poszłam sie dowiedzieć bo nie wytrzymałam... ale była bardzo niska jak na te tygodnie więc wiedziałam że to już koniec :< wszystko zalezy od badania czy rośnie czy spada ...
Dzisiaj tak jak dziewczyny piszą idź spać i tak na nic nie masz wpływu 3maj się :*
 
Chyba tylko raz nie plakalam na wizycie.

@alza bardzo mi przykro [°]

@mum duzo tego progesteronu. Dzis juz nie plamilam.
Wizyte mam w poniedzialek a Ty?

Funia mi tez latwiej z tym zyc tak myslac, ze przyjda w innym czasie te moje skarby.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
W czwartek mam wizyte z polozna. To bedzie 1-2 godzinny wywiad i zalozy karte ciazy.
Usg mam dopiero 30 marca..cala wiecznosc..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witch wiem.....ale bratowa miała termin na 20 lutego. Od piątku jest w szpitalu bo mała miała za duży brzuszek więc wywolywali jej poród....miała 2 razy balonik....
Jeszcze dziś mój Tata mówi "ciekawe czy Hania już się urodziła, mam nadzieję ze wszystko jest dobrze bo teraz tyle się słyszy co się dzieje w szpitalach"...
Wchodze na fb a tam gratulacje.....no super.....
Teraz bratowa przysłała mi zdjęcie Małej i napisała "nie dzwonilismy bo jakoś nie było czasu".....no sorry....nie było czasu żeby dac znać dziadkom ale koleżankom z fb tak....
 
Roxie - ja mam atg prawie 500 przy normie chyba do 50 czy 80. Zdiagnozowane mam hashimoto. Tsh mialam 5 przed leczeniem wiec lekko pow normy. Tylko te przeciwciala takie wysokie. Biore eutyrox. Mam prawie rocznego synka[emoji3] wczesniej 2 cieze stracilam ale nie wiem na ile przez tarczyce bo ja mialam tez guza przysadki wiec niski progesteron i dopiero jak mi lekarz kazal brac duzo progesteronu acard clexane (bo dodatnie ana tez mam) to sie udalo i teraz jestem w pelni szczesliwa. Mam 8 letnia corcie i synka ktory w kwietniu bedzie mial roczek.
Takze uda sie tekze Tobie, glowa do gory

Aaa przeciwcial sie nie leczy. Swiadcza one o autoimmunologicznym zapaleniu tarczycy i tyle. Jak bierzesz leki i mam dobre tsh i ft4 to git. Endokrynolog mowil ze mam tez nie badac wiecej przeciwcial bo skoro sa to juz zawsze beda dodatnie tzn ponad norme. Tak jest i koniec. Moim zdaniem jesli tarczyce masz uregulowana to warto poszukac przyczyny gdzie indziej
 
Ostatnia edycja:
Dziewuszki, u mnie 37+4tc, śluz podbarwiony krwią (nitki), raz na jakiś czas bóle podbrzusza jak na mocny okres, ale raczej jeszcze nie porodowe tylko przepowiadające. A jeszcze wczoraj na wizycie lekarka mówiła, że do porodu to jeeeeszcze i zaprasza mnie do siebie za 2 tygodnie. Jednak wygląda na to, że wkrótce powitamy malucha na świecie. Nie wiem, czy dzisiaj, ale jakoś pewnie na dniach :)
 
reklama
Roxie - ja mam atg prawie 500 przy normie chyba do 50 czy 80. Zdiagnozowane mam hashimoto. Tsh mialam 5 przed leczeniem wiec lekko pow normy. Tylko te przeciwciala takie wysokie. Biore eutyrox. Mam prawie rocznego synka[emoji3] wczesniej 2 cieze stracilam ale nie wiem na ile przez tarczyce bo ja mialam tez guza przysadki wiec niski progesteron i dopiero jak mi lekarz kazal brac duzo progesteronu acard clexane (bo dodatnie ana tez mam) to sie udalo i teraz jestem w pelni szczesliwa. Mam 8 letnia corcie i synka ktory w kwietniu bedzie mial roczek.
Takze uda sie tekze Tobie, glowa do gory

Aaa przeciwcial sie nie leczy. Swiadcza one o autoimmunologicznym zapaleniu tarczycy i tyle. Jak bierzesz leki i mam dobre tsh i ft4 to git. Endokrynolog mowil ze mam tez nie badac wiecej przeciwcial bo skoro sa to juz zawsze beda dodatnie tzn ponad norme. Tak jest i koniec. Moim zdaniem jesli tarczyce masz uregulowana to warto poszukac przyczyny gdzie indziej
To mnie trochę uspokoilas ..spać nie mogę myślę tylko :( teraz czekam właśnie na resztę badań ale mają być do 3 tyg więc muszę wytrzymać jakoś ...
@katherinne czekamy na bobaska w takim razie :) jakby co powodzenia i szybkiego rozwiązania. zdroweczka ;*
 
Do góry