reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama

Załączniki

  • Screenshot_20190322_080615_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20190322_080615_com.android.gallery3d.jpg
    263,8 KB · Wyświetleń: 88
@Malaga00 bardzo mi przykro ze musiałaś przez to przechodzić. I teraz w sumie nie dziwię się ze tak podchodzisz do lekarzy... To prawda ze część lekarzy jest właśnie taka jak pisałaś i jest to straszne, bo lekarzowi powinno się ufać, lekarz powinien się znać na swojej specjalizacji. A przede wszystkim lekarz nie powinien bagatelizować swoich pacjentów a niestety tak jak pisałaś często tak się dzieje a później wielce przepraszają a życia czy zdrowia czy przywroca
 
@Takaja123 chetnie bym Wam pokazała te moje wariatki ale zrobienie im zdjęcia graniczy z cudem...totalne ADHD...

Troche wczoraj przeholowałam bo i pepco zaliczyłam i dwa razy pi schodach weszłam no i ciężka noc za mną. Wszystko mnie boli. No i jestem już przerażona że to jeszcze tylko jakieś 2 tygodnie. Obleciał mnie taki strach że szkoda gadać. Przez to też nie mogłam spać...
 
Myślicie, że Urasept będzie skuteczny na te bakterie? Jak się nie odezwie do mnie dzisiaj to jutro rano zaniosę mocz na posiew.
 
Jasne wrzucam jeszcze raz :*

A faktycznie, jak zobaczyłam to sobie przypomniałam że te wyniki były gdzieś wcześniej ;) wiesz co, ja bym na twoim miejscu powtórzyła to badanie. Zadbaj o to żeby mocz był pobrany prawidłowo, czyli ze środkowego strumienia i po dokładnym podmyciu się. I jeszcze taka moja rada - oddaj próbkę max do godziny od pobrania, najlepiej do takiego labu w którym robią te badania na miejscu. Widzę że masz b liczne bakterie. Ja tak miałam za każdym razem jak oddawalam mocz w punkcie gdzie kilka godzin czekał na kuriera... Stwierdziłam że spróbuję oddać tam gdzie badają od razu i bakterii nie było wcale. Także taka moja rada ;)

@Takaja123 chetnie bym Wam pokazała te moje wariatki ale zrobienie im zdjęcia graniczy z cudem...totalne ADHD...

Troche wczoraj przeholowałam bo i pepco zaliczyłam i dwa razy pi schodach weszłam no i ciężka noc za mną. Wszystko mnie boli. No i jestem już przerażona że to jeszcze tylko jakieś 2 tygodnie. Obleciał mnie taki strach że szkoda gadać. Przez to też nie mogłam spać...

Kochana na pewno czujesz strach, to normalne. Ale dobrze będzie wszystko i zaraz przytulisz Antosia :) sama też się boję jak to będzie... U mnie jeszcze teoretycznie 6tyg zostało, a 3tyg do bezpiecznej donoszonej ciąży
 
@Malaga00 bardzo mi przykro ze musiałaś przez to przechodzić. I teraz w sumie nie dziwię się ze tak podchodzisz do lekarzy... To prawda ze część lekarzy jest właśnie taka jak pisałaś i jest to straszne, bo lekarzowi powinno się ufać, lekarz powinien się znać na swojej specjalizacji. A przede wszystkim lekarz nie powinien bagatelizować swoich pacjentów a niestety tak jak pisałaś często tak się dzieje a później wielce przepraszają a życia czy zdrowia czy przywroca
Szczerze kochana mnie nikt nie przeprosił. Nawet moja lekarka. Nic się nie zainteresowała i bezczelnie do mnie jak bardzo mi zależy żeby tę ciążę utrzymać... Nie dziwię się, że nie odzywa się bo mogłabym ją pozwać. I gdybym tylko chciała to straciłaby prawo wykonywania zawodu, z moimi znajomościami. Ale jestem tego zdania, że karma wraca.
Lekarze ze szpitala do którego jeździłam i odsyłali mnie w ciąży do domu nawet z krwotokiem od razu mnie rozpoznali i wiecie co? Nie mogli na mnie patrzeć w tym ta ku... za przeproszeniem która jako ostatnia mnie widziała i z krwotokiem odesłała do domu.
 
reklama
Jestem po badaniu hcg. W poniedzialek po południu miałam 270, a dzisiaj rano 3350.
Jeszcze trochę plamie na brązowo.
Kiedy będę mogła zrobić pierwsze usg?
 
Do góry