reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

tak, od 6 do 16 dc. Biore od jakichś 3 miesięcy, odkąd zmieniłam gina



Tak mi gin zalecił, ze acard i wiesiołek 6-16 dc, a etruzil 3-5 dc
Aha ja Wiesiołek biorę już dzisiaj 29dc bo nie wiem kiedy była owu a testy owu też cały czas negatywne. Ale stawiam że testy felerne tak sobie to tłumacze [emoji23]
 
reklama
Ja Acard 75 w staraniach brałam cały czas. Nie przetrwałam. ;) tak samo brałam Oeparol (wiesiolek), bo na monitoringu sprawdzilysmy z Panią dr że mi nie blokuje owulacji. Pamiętam że czułam się po nim super.🤗 wszystko nawilzone, humor mi się poprawił. Jakoś tak lepiej po nim było. 😊 ale widocznie co lekarz to inaczej.
 
Ja brałam i w ciąży też biorę acard 75, 1 dziennie
Czesc ;) a bralas z jakis powodow ? U mnie wyszla trombofilia i 1 ciaze bralam acard plus heparyna, ale 2 1 ciaze nie wiedzialam i poronienia byly. W 3 ciazy te leki pomogly. Teraz jestem w 4 i zaczelam od acardu zastrzyki odstawilam ze wzgledu na uczulenie, slyszalam ze wlasnie acard tez pomaga niektore dziewczyny biora tylko acard. Jak to u ciebie bylo ? ;)
 
To i ja Wam pokaże mojego siniaczka po zastrzyku z heparyny. A zupełnie się go nie spodziewałam bo igła weszła gładko :p po kilku godzinach coś czułam ze mnie boli i jest zgrubienie ale nje mialam jak sprawdzić będąc na mieście a po powrocie do domu szok ;p pocieszam się że już mi zostało kilka tygodni z zastrzykami bo dały mi w kośc...
 

Załączniki

  • IMG_20200630_220532.jpg
    IMG_20200630_220532.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 65
Hej dziewczyny czy ktoras z was brala acard i heparyne ? Mi wyszla trombofilia 2 ciaze 1 - poronienia. W 3 bralam ten zestaw lekow i bylo ok . Treaz jestem w 4 i zaczelam brac to samo- z tym ze odstawilam heparyne bo mam uczulenie jakies, i sam acard biore. Miala ktoras z was podobny przypadek ? moze sam acard wystarczy ;/
 
Ja Acard 75 w staraniach brałam cały czas. Nie przetrwałam. ;) tak samo brałam Oeparol (wiesiolek), bo na monitoringu sprawdzilysmy z Panią dr że mi nie blokuje owulacji. Pamiętam że czułam się po nim super.🤗 wszystko nawilzone, humor mi się poprawił. Jakoś tak lepiej po nim było. 😊 ale widocznie co lekarz to inaczej.
Czemu nie przetrwałas? :)

Hej dziewczyny czy ktoras z was brala acard i heparyne ? Mi wyszla trombofilia 2 ciaze 1 - poronienia. W 3 bralam ten zestaw lekow i bylo ok . Treaz jestem w 4 i zaczelam brac to samo- z tym ze odstawilam heparyne bo mam uczulenie jakies, i sam acard biore. Miala ktoras z was podobny przypadek ? moze sam acard wystarczy ;/
Ja w 3 ciąży brałam acard i heparynę, ale okazała się biochemiczna
 
@mohaaa ciekawe, a czemu tak Ci zalecił? Ogólnie bierze się cały czas ewentualnie na czas @ jak są obfite odstawić. Acard niby pomaga a zagnieżdżeniu zarodka.
 
Czesc ;) a bralas z jakis powodow ? U mnie wyszla trombofilia i 1 ciaze bralam acard plus heparyna, ale 2 1 ciaze nie wiedzialam i poronienia byly. W 3 ciazy te leki pomogly. Teraz jestem w 4 i zaczelam od acardu zastrzyki odstawilam ze wzgledu na uczulenie, slyszalam ze wlasnie acard tez pomaga niektore dziewczyny biora tylko acard. Jak to u ciebie bylo ? ;)
ja biore bardziej zapobiegawczo po poronieniach.
 
reklama
Do góry