reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Arla kariotyp, mutację V-Leiden i mutację genu protrombiny ja miałam refundowane po skierowaniu od gina. Ogólnie po 2 poronieniu Ci to przysługuje, ale ja się w sumie sama upomniałam;-)
 
reklama
Dziewczynyyy wlasnie sie zalamalam. Raptem 2 miesiace w ciazy chodzilam a bilans wagowy mam straszny. Wlasnie skontrolowalam wage i mi wyszlo 5kg na plusie w porownaniu do stanu sprzed ciaza! Co gorsza, tylko 1kg z tego wyniku uzbieralam w ciazy, a pozostale 4 wpadly w ciagu ostatnich 3 tygodni!!! A ze wczesniej do szczuplych nie nalezalam, teraz jestem takim wielorybkiem z brzuszkiem jak w 5 miesiacu... Toz to malzon nie bedzie mial ochoty zabierac sie za nowe staranka w lutym! :( Cholera...
 
czesc dziewczyny czy jestescie mi wstanie powiedziec powiedziec czy to plod umiera jak beta mojej siostry byla 268 a dwa dni potem jest 257?
 
Irtasia27- wiesz lekarzem nie jestem ale za wesoło to nie wyglada bo beta 2 powinna rosnąc nie maleć. Przerabilam taki scenariusz 3 razy i zle sie skończyło Ja mialam 360 za 2 dni byla juz tylko 280. Oby u siostry było inaczej.
nisiao- to jest własnie nasz kraj, wszędzie polityka prorodzinna- kombinuja to z ulgami to z urlopem macierzyńkim by dzieci sie rodziły a badań nam nie zrefundują bo za drogi interes
enya2- no ale to pewnie musilabym miec skierowanie od lekarza na nfz, a ja teraz chodze prywatnie , tzn ten lekarz prowadzi ciaze tylko do 12 tygodnia , bo ma tyle pacjentek z problemami a pozniej sie wraca do lekarza prowadzącego.
 
Ostatnia edycja:
irtasia to nie musi oznaczać najgorszej opcji,siostra powinna po 48h zrobić kolejne badanie.Może ten wynik był błędem w labo.Bynajmniej jeśli bierze jakies leki,np.duphaston to niech narazie ich nie odstawia.
 
irtasia to nie musi oznaczać najgorszej opcji,siostra powinna po 48h zrobić kolejne badanie.Może ten wynik był błędem w labo.Bynajmniej jeśli bierze jakies leki,np.duphaston to niech narazie ich nie odstawia.
Dzis poszla zaraz z wynikami do szpitala ale lekarz przez telefon do babki z izby przyjec stwierdzil ze to nie ciaza pozamaciczna i ze ma sobie w poniedzialek zrobic jeszcze raz bete i jak cos to ma przyjsc to zrobia zabieg:crazy: Zwierze nie czlowiek ja milszego mam weterynarza :angry:I nic jej nie przepisal bo jak przez telefon to niebardzo .
 
irtasia z betą już różne przypadki bywały,jak nie pomyłki w labo to np.fałszywy wynik spowodowany pojawieniem się jakiegoś krwiaka...W poniedziałek powtórzy badanie i wszystko będzie jasne.
 
Asa915, bebeautiful, Katherinne, witajcie dziewczyny, zapalam światełka dla Waszych maleństw
[*]
i od razu serdecznie gratuluję Asa915 :-)

Katherinne, odnośnie zapytania o pierwszą @ po # to do mnie za każdym razem przyszła ok. 4 tygodnia. W obu przypadkach miałam też łyżeczkowanie. Lekarz zalecał odczekać 2 cykle przed kolejnymi staraniami, ale ja potrzebowałam 0,5 roku... teraz jestem na etapie robienia badań i szukania przyczyny... trzeba duuuuuużo cierpliwości, bo np. na genetyczne ok. 2,5 miesiąca trzeba czekać:-(
Izka87, wspaniałe wieści na końcówkę I trymestru, teraz już z górki :tak:
Dorotka, &&&&&&&&&&&&&&&&& :-)

enya, super wieści - gratuluję, ja namawiam mojego faceta, żeby za pracą do Norwegii pojechał. Strasznie męczące psychicznie jest takie życie od wypłaty do wypłaty. Chciałabym chociaż trochę nadpłacić kredyt na mieszkanie a staranka i tak się odkładają... marzy mi się być z dzieciątkiem przez pierwsze 2 latka a w obecnej sytuacji nie ma szans....musiałabym od razu do pracy wracać, by jej nie stracić, bo niestety nie ma kto tymczasowo przejąć moich obowiązków.Szef musiałby kogoś zatrudnić :eek: wiem, że na odległość jest ciężko (już też to przechodziłam), ale jak napisała anty2 coś za coś niestety :-( ale tak myślę,że gdyby mu się udało to bym do niego pojechała,nie myślałaś o tym? nie masz takiej możliwości?
As, Twoje robótki - rewelacja:tak: ja mam zapał, by spróbować, lecz słomiany najczęściej :-D
pandora, ja nie jestem w ciąży a pamięć i koncentracja zdrowo na bakier u mnie :szok: zaczynam się zastanawiać czy nie ma w tym jakiejś konkretnej przyczyny, bo czasami to nawet nie jest zabawne...
Arla84, ja na fundusz miałam genetyczne (kariotyp oboje), TSH, cukrzyca, antykoagulant toczniowy i mam dostać we wtorek skierowanie do laboratorium reumatologicznego, ale nie pamiętam co dokładnie mi tam zbadają (coś w kierunku tocznia chyba)... to na razie tyle...

Tak mi się wydaje, że już więcej na naszym forum szczęśliwie zafasolkowanych niż tych nie. Napawa nadzieją :tak: a na kolejne miesiące dla zafasolkowanych, starających się i jak ja, czekających na wyniki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Dorotka gratuluję:-) mam nadzieję,że jak powtórzysz betę, to będzie piękny przyrost:) trzymam &&&&

As76 bardzo fajne zdjęcia, śliczne maleństwo :happy:

kobietka natchnęłaś mnie tymi brzuszkami i wczoraj zrobiłam też 50 :tak:

A ja mam dziś 14 dc, boli podbrzusze ale śluzu jakoś wiele nie widzę...
 
Do góry