reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Hej mamuśki!!!
Chciałam się pochwalić że u mnie dzisiaj wyszedł test ciążowy pozytywny po wielu miesiącach starań!!!Moje pytanie kogo polecacie do prowadzenia ciąży??Chodzi mi zeby pracował w szpitalu w zg i był kompetentny.Poradzcie cosik!!
 
reklama
hmm czyli tak jak myslalam jestem ewenementem wagowym:-D a wsiecie co jest najorsze,ze w tej ciazy wcale nie pojadlam:-D zadnego pozerania noca, slodyczy nie lubie,chodzilam na basen, zajecia dla ciezarowek,ale taka to u mnie genetyka jak widac-moja sis tez wygladala jak balon i te 30 kg wiecej waga jej pokazala:sorry2: ale ogarmiam sie i na wiosne powinnam wrocic do formy:tak:
co do antykoncepcji to tez dostalam te tabletki cerazette,ale naczytalismy sie o tych plamieniach i innych skutkach ubocznych,wiec stanelo na prezerwatywach.teraz nadal w oczekiwaniu na @ i zaczynamy z krazkami.obysmy zdazyli zaczac:sorry2::baffled::dry:
anulus ja chodzilam do muszynskiej,ale polecam sandeckego.oboje pracuja w szpitalu. bardzo gratuluje dwoch kreseczek:-)
 
Czyli jednak Sandecki:)zastanawiałam się również nad Pankiewiczem ale troche mam cykora bo on młody bardzo i nie wiem jak radzi sobie z ciążami np.trudnymi.Bo słysząłam o nim dobre opinie i ze zajmuje sie swoimi pacjentkami w szpitalu a to jednak też jest ważne jak chodzimy co miesiąc,bulimy kase a w szpitalu naszy nie poznaje doktor.
Czyli wy wszystkie chodziłyście i chodzicie do Sandeckiego>?a powiedzcie kobietki jaki ma sprzęt w gabinecie?dobry i czy u niego też robi się 3D i nagrywa na płytke.
 
Ja planuje body z długim rękawem, pajac bawełniany, czapka, kombinezon wsadze kolesia w fotelik i albo śpiworek będzie w foteliku albo sam kocyk zależy od temperatury :-)
 
Czyli jednak Sandecki:)zastanawiałam się również nad Pankiewiczem ale troche mam cykora bo on młody bardzo i nie wiem jak radzi sobie z ciążami np.trudnymi.Bo słysząłam o nim dobre opinie i ze zajmuje sie swoimi pacjentkami w szpitalu a to jednak też jest ważne jak chodzimy co miesiąc,bulimy kase a w szpitalu naszy nie poznaje doktor.
Czyli wy wszystkie chodziłyście i chodzicie do Sandeckiego>?a powiedzcie kobietki jaki ma sprzęt w gabinecie?dobry i czy u niego też robi się 3D i nagrywa na płytke.

Moja kolezanka chodizla do Pankiewicza i poki ciaza byla wzorowa-ksiazkowa bylo ok ;-) jak sie zaczly problemy przejal ja dr Laber i mowi ze lepszy od mlodego ;-)
dr Sandecki usg ma zwykle nie 3d, wizyta kosztuje 100 zl i co wizyte robi usg, pracuje w szpitalu i wysyla na badania prenatalne darmowe do spzitala (usg+test pappa z krwi), jest do dyzspozycji w razie czego pod telefonem.

Ja jestem zadowolona prowadze u niego juz druga ciaze, moje kumpelki rowniez do niego chodza i nie narzekaja :-)
 
reklama
Tez wlasnie tak myslalam :) mysle ze nie zmarznie :) w sumie to tylko droga ze szpitala do samochodu :)

mysle ze twoj maly da rade i nie zamarznie, moj tez ;-p na tym dworze to 2 minutki pobedzie, maz podjedzie pod szpital samochod bedzie przeciez cieply, pod domem was wysadzi wiec dojsc do drzwi to chwila :-)

Skorupko kiedy sie rozdwajasz ??? :-)
 
Do góry