reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Wczoraj, po wizycie położnej odtawiliśmy witaminę K. Feliks przespał prawie cały dzień, nie płakał tyyyyle, ile wcześniej, uśmiechał się, gaworzył i był taki pogodny! To już 2 dzień bez tej witaminy i młody jest zupełnie innym dzieckiem, widać, że czuje się dobrze, je również spokojniej, bez prężenia się i wyrywania mi sutka wraz z "korzeniami":-D:-):-):-) mam nadzieję, że taki stan będzie trwał możliwie najdłużej:-)
dziś od znajomej, która urodziła kilka dni po mnie, również słyszałam o dolegliwościach takich, jakie miał nasz Feliks i oni, jako rodzice włącznie z lekarzem, też myśleli, że to wina kolki... a okazało się, że to jednak wina wit. K, która na ich małego podziałała identycznie jak na naszego brzdąca.
 
reklama
ja tej wit K nawet nie planuje kupic ;-) przy Mai nikt o niej nie mowil, nie bylo takich zalecen a D kazala pediatra podawac od 3 tyg zycia dopiero, tym razem zrobie tak samo :tak:
 
aaaa bo widzisz Cortina, ty to już doświadczona mamuśka jesteś hihi :-)

wreszcie przyjechała do nas moja siostra (zjechała z Anglii specjalnie do swojego siostrzeńca).:-) nashoppingowała tyyyyle ciuszków dla Feliksa, że to coś pięknego, a jakie łaaaaadne!!! powiem wam, że ceny ciuszków w Anglii są mega niskie w porównaniu do naszych polskich (mówię równiez o markach, które dostępne są u nas, jak np. H&M), a kosmetyki dziecięce jakie tanie. zakupiła nam zapas sudocremu, bo mega tani tam jest:szok:
i ja zgarnęłam prezencik... 0,5 kg M&Msów za którymi szaleję i które garściami bym jadła.. BYM jadła, a nie jem, bo na czekoladzie są... w domu full czekolady od gości, którzy przynoszą prezenty dla młodego... stosy mojej ulubionej MILKI i innej czekolady, której zjeść nie mogę... stwierdzam krótko - jestem uzależniona, a dzięki karmieniu piersią jestem na detoxie...:-D:rofl2: ku przestrodze: przyszłe mamusie, najedzcie się czekolady ile wlezie, bo po porodzie może być z tym baaaardzo cieżko:-p:-D
 
Ostatnia edycja:
ooo M&M kochammmmmmmmmmmm !
od wczoraj chcialo mi sie loda wloskiego bardzoooooooooooooooo :zawstydzona/y: wiec dzis wyladowalam w McDonaldzie i zjadlam pyszniastego loda kreconego, czuje sie znakomicie hahaha :rofl2: Alek moj az czkawke dostal z radosci zjedzenia lodzika :-p
 
ja w ostatnim miesiącu ciąży tak niemiłosierną chcicę miałam na lody, że to jakieś niemorozumienie normalnie :-) kubełki litrowe leciały jeden za drugim, a lody mi nic a nic nie brzydły! swego czasu nawet bardzo zastanawiałam się nad zakupieniem maszynki do robienia lodów, a na dodatek na grupponie jeszcze vouchery były:-D ostatecznie zrezygnowałam:rofl2:
 
Jezdeście Dziewczyny ???

Wspomóżcie mnie mentalnie... Syn mnie nerwowo wykończy... Kierwa takie małe dziecko to w porównaniu z półroczniakiem to cudo. Ogólnie mam na myśli zęby :/ i ciągłe cycanie... Mnie już cycki bolą, mam je do krwi pogryzione a jeszcze teraz młody ma jakiś dziwny okres wymiany osobowości... Pyskuje gówniarz. Tylko do tyłka nakopać i bratków nasadzić o_O eh... nic tylko się cieszyć :p dziecko mi się prawidłowo rozwija...
 
ysio jesczez 18 zebow i koniec zabkowania :-D u nas byla masakra ! zeby parami albo czworkami malej szly i po 40 st temp. az sie boje jak bedzie przy drugim ... :szok:
 
Wspomagam mentalnie. Teraz jeszcze nie jest źle jak zacznie raczkować, chodzić i dyskutować pełnymi zdaniami to "klękajcie narody". Zawsze pocieszam się tym jak mnie malutka wnerwi. :p Najważniejsze jednak, że Gabriel rozwija się dobrze. A na ząbki to moim znajomi używają jakiejś takiej maści/preparatu do smarowania robionego na receptę w aptece. Coś na bazie gliceryny. Podobno bardzo pomaga. Jak chcesz to mogę dowiedzieć się dokładniej co to jest i dać znać, może pomoże :D
 
Hej mam takie pytanie o charakterze ekonomicznym. Czy któraś z Was zakładała dla swojego maluch konto w w banku? Bo zastanawiam się nad tym i nie wiem czy mogę założyć takowe na mą kilku miesięczną córkę czy muszę np. na siebie a kasa przeznaczona dla dziecka. Ewentualnie może wiecie w jakim banku mają ofertę dla dzieci?
 
reklama
Rita ten gówniarz już mi pyskówki odstawia :O i jeszcze rękami macha przy tym... No tragedia. No i zawsze powtarzam MOBILNE DZIECKO TO NAJGORSZE DZIECKO !!! i zdania nie zmienię :p no kurde z oka nie spuścisz :/ bo przekopie kwiatki, powywala książki, zje psu karmę :p Ja na zęby daję vibrucol i smaruje dendinoxem. ekstremalnie podaje paracetamol :)
 
Do góry