reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego w buteleczce i w miseczce...

reklama
o kurcze kurczaki dziewczyny tojuz mozna takie rzeczy podawac maluszkom? a wszedzie na słoiczkach widziałam po czwartym miesiacu:confused:
 
No właśnie, Sawa, Oliwka za 12 dni skończy czwarty miesiąc, więc bedzie mogła "oficjalnie" pić tę herbatkę. Dziś dałam jej na spróbowanie, bo nie wytrzymałam, ale myślę, że 12 dni nie robi aż takiej różnicy.
 
No to jak rozrobię ten soczek pół na pół z wodą to ile mam jej go podac na pierwszy raz??
I powiedzcie mi - Kasiad, Ty może będziesz wiedziała, bo masz niekapka od 3 m-ca- Czym sie różni taki niekapek od 3 miesiąca od niekapka od 6 miesiąca??:confused: Chciałabym Tosi podawać soczki w niekapku i herbatki juz też. I nie wiem jaki ten niekapek kupić....
 
My zaczęliśmy od jabłuszka skrobanego i soczku jabłkowego z Grebera...narazie tyle...jeszcze ze dwa tygodnie i zacznę podawać zupkę warzywną małemu zmixowaną
 
I powiedzcie mi - Kasiad, Ty może będziesz wiedziała, bo masz niekapka od 3 m-ca- Czym sie różni taki niekapek od 3 miesiąca od niekapka od 6 miesiąca??:confused: Chciałabym Tosi podawać soczki w niekapku i herbatki juz też. I nie wiem jaki ten niekapek kupić....

Różnią się ustnikiem. Ten od 3 miesiąca ma biały miękki ustnik, a ten od 6 miesiąca - zielony twardy. Ale nie myśl, że ten miękki jest taki miękki jak smoczek butelki, jest zrobiony z dość twardej gumy. Oliwka najpierw go przygryzała dziąsłami zanim załapała, że należy ssać.

Potem mozna kupic sam ustnik zielony i wymienic w kubku.
 
reklama
aha, no to kupie narazie ten od 3 m-ca. A oprócz Aventu jest jeszcze jakiś od 3 m-ca??Z innej firmy??

Od 3 miesiąca to chyba jedyny na naszym rynku, ja przynajmniej innego nie znalazłam, a sporo buszowałam w tym celu po sieci. A dla starszych dzieci od 6 miesiąca to najlepszy podobno jest kubek-niekapek Gerbera, podobno jak spadnie lub zostanie rzucony to nic z niego nie wycieknie ani się nie otworzy. Przeszukiwałam różne fora szukając opinii o niekapkach i wszystkie babki go chwaliły. No ale narazie kupiłam Awentu właśnie z powodu tego miękkiego ustnika, bo myślę, że jakby Oliwka wzięła do buzi taki twardy plastikowy ustnik to by nie wpadła na pomysł, że można go ssać. Ale za kilka miesięcy napewno kupię tego Gerbera:

Super Fajny KUBEK Niekapek GERBER Suzy's zoo (184437764) - Allegro
 
Do góry