reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co polecacie dla maluszka?

też oglądałam tą propozycję, co pieszczoszka podała.
w skład tego kompletu wchodzi łóżeczko i pościel czyli całe oprzyrządowanie. mnie się bardzo podoba, tylko nie wiem jaka jest jakość tego łóżeczka, bo na fotkach z pościelą są inne modele niż to, które wysyłają w komplecie. może rzeczywiście lepiej oddzielnie kupić łóżeczko i dopiero zamówić pościel...
u mnie na pewno będzie neutralny kolor- czyli ani różowy, ani niebieski:tak:

edit:
co to jest za gadżet, który wisi na wieszaku na fotkach z pościelą? (to chyba akurat nie jest w komplecie) do czego to służy?



ffb48cdc053c2310.jpg


 
Ostatnia edycja:
reklama
też oglądałam tą propozycję, co pieszczoszka podała.
w skład tego kompletu wchodzi łóżeczko i pościel czyli całe oprzyrządowanie. mnie się bardzo podoba, tylko nie wiem jaka jest jakość tego łóżeczka, bo na fotkach z pościelą są inne modele niż to, które wysyłają w komplecie. może rzeczywiście lepiej oddzielnie kupić łóżeczko i dopiero zamówić pościel...
u mnie na pewno będzie neutralny kolor- czyli ani różowy, ani niebieski:tak:

edit:
co to jest za gadżet, który wisi na wieszaku na fotkach z pościelą? (to chyba akurat nie jest w komplecie) do czego to służy?



ffb48cdc053c2310.jpg
Ten gadżet to śpiworek.Starsze dzieci mają tendencję do rozkopywania .Aby dziecko nie miało możliwości rozkopania a jednocześnie było mu ciepło to zamiast kołderki używa się takiego śpiworka.
Dziecku jest wygodnie i może kopać do woli.:-D:-D
Jakość tego łóżeczka jest taka sobie .:sorry::sorry::sorry:
 
Zagladnelam i na ten watek
- oliwki z jonsona czesto uczulaja szczegolnie te z aloesem i rumiankiem
- baldachim slicznie wyglada ale kurz!
- spiworek dobra rzecz ale Maciej nie lubial i tak sie kokosil kopal a nie mogl usnac ze w koncu sciagala i wtedy usypial w 2 minuty :-D

Przy Aniu uzywalam pampersow drogich jak nie wiem ale wtedy nie bylo jeszcze innych, przy Krzysiu i Macku pieluch biedronkowych i byly super wiec tym razem jak tylko maluch nie bedzie uczulony to tez bedziemy

Lozeczko tez mam pozbijane poskrecane i zbrojone ale czwartego malucha rprzetrwa, musze tylko kupic materac
 
kupując spiworek trzeba dobrze sprawdzic wielkosc w kazdym miejscu. my dla stasia kupilismy w ikei, byl sliczny ale 2-kilogramowy noworodek nie mogl byc zapiety pod sama szyję poniewaz otwór na glowe byl zbyt mały, a co dopiero gdy dziecko wazy 4 kg...i caly czas rosnie, a spiworka nie kupuje sie na tydzien
 
śpiworki zwykle maja rozmiary takie same jak ubranka. Ja bardzo polecam. Mam jedne taki lepszy na 68 chyba a później większe w lumpkach kupowałam
 
to jak dziecko śpi w takim śpiworku, to już się nie przykrywa go kołderką? a rączki na wierzchu marzną?:eek: czy przykrywa się dodatkowo kołderką i dziecko się gotuje pod spodem?
 
Moj mlody sypia w spiworku od ok 2 m-ca zycia.Spiwory sa na rozne pory roku,sa tez takie z odpinanymi rekawami.My pod spiwor zakladamy body z dlugim rekawem i nic wiecej poniewaz w domu mamy dosyc cieplo.Synek przesypia cala noc bez martwienia sie ze sie odkryl a jest raczej cieplolubnym maluchem.Ostatnio jak rano sie budzi potrafi sie oswobodzic ze spiworka w jemu tylko wiadomy sposob... obecny model ma zamek i guziczki...Ja tam polecam ale odrazu mowie ze dziecko trzeba przyzwyczaic do takiedo okrycia ..od czasu kiedy zacznie sie samo obracac...
 
reklama
to jak dziecko śpi w takim śpiworku, to już się nie przykrywa go kołderką? a rączki na wierzchu marzną?:eek: czy przykrywa się dodatkowo kołderką i dziecko się gotuje pod spodem?
nie, nie przykrywa sie ale jak zwyklakołderką przykryjesz to tez raczki wycagnie. Można kupic spiworez z rekawem
Ja robilam tak jak suse
 
Do góry