reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co polecacie dla maluszka?

reklama
a mnie sie podobaja mebelki z ikei, z tej serii:
Seria do pokoju dla dzieci LEKSVIK - IKEA
jeszcze zanim zaszlam w ciaze juz je ogladalismy i to byl taki nasz pierwszy wybor i przy tym chyba zostaniemy. troche balam sie o ich jakosc ale pisalyscie ze macie z ikei i sa ok.
Moja szwagierka ma cały ten komplet w dziecinnym pokoju tzn. szafę, łóżko, komodę,skrzynię i wszystko się bardzo ładnie prezentuje. Łóżko dla dziecka ok, ale już jak kiedyś spaliśmy na nim z mężem to nie było łatwo. Zestaw oczywiście złóż to sam:tak: Jakość jak na ikee bardzo dobra. Do tego ma jeszcze stolik mamut.
 
A ja mebli z ikei nie lubię, przede wszystkim przez jakość. Poza tym wolę mieć oryginalne rzeczy, a ikea jest dość popularna. Ja też już szukałam mebelków i znalazłam taki komplet Pokój niemowlaka | pokoje, meble - ATB w dość rozsądnej cenie. Niektóre ceny mebli mnie przerażają:/
 
stas w domku ma komplet mebli ktory nowy kosztuje 8tyś zł. w tym lozeczko za 1500zł., my kupilismy uzywany w idealnym stanie od znajomych za 1000zł., a u moich rodzicow ma lozeczko z ikei za 100zł i szczerze mowiac nie widzę roznicy w jakosci tych mebli ani funkcjonalności. teraz dla malucha kupujemy lozeczko z ikei.
 
A ja mebli z ikei nie lubię, przede wszystkim przez jakość. Poza tym wolę mieć oryginalne rzeczy, a ikea jest dość popularna. Ja też już szukałam mebelków i znalazłam taki komplet Pokój niemowlaka | pokoje, meble - ATB w dość rozsądnej cenie. Niektóre ceny mebli mnie przerażają:/

dila, mi tez sie podobaly te, do ktorych przeslalas linka. ja znalazlam te na allaegro:
Meble dla dziecka | pokoje, meble - ATB
i nawet kontaktowalam sie juz ze sklepem gdzie je sprzedaja. ale chyba stwierdzam ze za drogie i skusze sie na ikee
 
she też fajne (i są zaokrąglone), ale o tysiąc droższe od tych co ja dałam linka. Ja szukam tak maksymalnie do 3 tys. zł.
 
doradzalabym osobiscie tansze mebelki i ewntualna zmiane za np 3 lata, a to ze wzgledu na to ze takie maluchy jak moj stas potrafia wykombinowac rozne ciekawe rzeczy, mlody gryzie lozeczko i tylko czekam az beda slady, dzis rano trzaskał plastikowym mlotkiem w szafę, ale mlotek dosc twardy wiec gdybym go niepowstrzymała to mogłabym miec opał np do kominka:) jesli choc na chwilke spuscisz dziecko z oczu to moga dziac sie rozne rzeczy:) a zapewniam ze nie da sie patrzec na dziecko 24h/dobe. a ponad to białe mebelki moga posłuzyc dziecko za kartke papieru i wtedy sa pieknie ozdobione rysunkami:)
 
reklama
no ja wlasnie szukalam czegos z zaokraglonymi bokami... ale drogie sa... dlatego biore pod uwage te z ikei chociaz nie maja zakraglonych... ach, ciezko bedzie cos wybrac... :)
 
Do góry