reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

U mnie na czczo 85, a po śniadaniu (2kr. chleba z polędwicą drobiową) wyszło 162 :( i tym samym doła złapałam
 
reklama
Kurcze, żeby polędwica tak mi podniosła? (kupiłam inną niż ostatnio i właśnie dziś pierwszy raz ją zjadłam).

Wy to już chociaż jesteście w okolicach 30tc a u mnie dopiero 22 :( gdzie tam koniec! buuu
 
ja dzisiaj na czczo 83, po śniadaniu 125...czyli zgodnie z zaleceniem mam sobie insulinę zwiększyć o 1 jednostkę...z tym że chleb miałam inny...może to przez to...
 
Pyśka kochana ja też zaczynałam od 22 tc szybko zleci, z tym ze u mnie to był najgorszy okres bo były św Bożego Narodzenia i Sylwester a ja nie mogłam nic jeść tylko patrzałam. A może zrezygnuj z pieczywa i zastąp je wasą. Dużo dziewczyn nie może pieczywa rano a na dalsze posiłki jest ok

Marta skoro miałaś inny chleb to może to być wina pieczywa, spróbuj jutro swój chlebek jak cukier będzie ponad normę to zwiększ dawkę insuliny
 
U mnie też coraz gorzej rano, w sensie na czczo... dziś ponad 120... od kilku dni jest ponad normę... Nie wiem o co chodzi ... Ostatni posiłek jem koło 23-23:30, ciągle tak samo od ponad miesiąca i to samo od miesiąca jem ... Może po prostu to znak, że ciąża ma się ku końcowi? Tylko jak to opanować... ? :szok:
 
Smutna lala a Ty bierzesz insulinę? a może posiłek za późno? może spróbuj o 22 zjeść

dziewczyny czy wy tez odczuwacie taki ból przypominający miesiączkowy tylko lżejszy w dole brzucha ?
 
Wiecie co! JA się wkurzyłam tym porannym cukrem i pojechałam na zakupy! moich rodziców i młodego naszło na deser lodowy z owocami! ja też zjadłam z śmietaną, bananami, polewą jagodową i orzechami a cukier po tym 104! o co tu chodzi??
 
reklama
mi lody też nie szkodzą na całe szczęście ale nie wiem czy odważyła bym się na taką mieszankę jak TY :) banan +orzechy + bita śmietana cukier pewnie bym miała po tym nieziemski ;)))
 
Do góry