reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

Walczę dziewczyny walczę dalej z tą cukrzyca i dietą. Jutro mam wizytę więc zobaczymy co mi powiedzą mądrego.
Chce Was zapytać jaki chleb jecie ? Może jest jakiś dozwolony w Lidlu lub biedronce ?
Na razie jem żytni nie wiem czy dobrze ale jem. Nie chce żadnych chrupkich sztachet bo jakoś mi one stoją w gardle i gryzą w przełyk ;p
 
reklama
Walczę dziewczyny walczę dalej z tą cukrzyca i dietą. Jutro mam wizytę więc zobaczymy co mi powiedzą mądrego.
Chce Was zapytać jaki chleb jecie ? Może jest jakiś dozwolony w Lidlu lub biedronce ?
Na razie jem żytni nie wiem czy dobrze ale jem. Nie chce żadnych chrupkich sztachet bo jakoś mi one stoją w gardle i gryzą w przełyk ;p
Nie ma czegoś takiego jak dozwolone pokarmy. Każdy będzie reagował inaczej na różne jedzenie.
Ja nie mam problemów z chlebem o ile nie jest z mąki przennej i jest beglutenowy

Inne dziewczyny tutaj nie mogą jeść żadnego a jeszcze inne tylko jeden typ.
 
Walczę dziewczyny walczę dalej z tą cukrzyca i dietą. Jutro mam wizytę więc zobaczymy co mi powiedzą mądrego.
Chce Was zapytać jaki chleb jecie ? Może jest jakiś dozwolony w Lidlu lub biedronce ?
Na razie jem żytni nie wiem czy dobrze ale jem. Nie chce żadnych chrupkich sztachet bo jakoś mi one stoją w gardle i gryzą w przełyk ;p
Czytaj składy. Żeby nie było karmelu, słodów i substancji słodzących. No i próbuj :)
 
Hymmmmm to już wiem, że ma być bez tych wszystkich substancji słodzących. Myślałam że mi podpowiecie który konkretnie można jeść. No ale to nic będę przyglądać się dalej wszystkiemu i testować. Dzięki
 
Nie ma czegoś takiego jak dozwolone pokarmy. Każdy będzie reagował inaczej na różne jedzenie.
Ja nie mam problemów z chlebem o ile nie jest z mąki przennej i jest beglutenowy

Inne dziewczyny tutaj nie mogą jeść żadnego a jeszcze inne tylko jeden typ.
Właśnie o ten jeden typ pytałam;)
 
Walczę dziewczyny walczę dalej z tą cukrzyca i dietą. Jutro mam wizytę więc zobaczymy co mi powiedzą mądrego.
Chce Was zapytać jaki chleb jecie ? Może jest jakiś dozwolony w Lidlu lub biedronce ?
Na razie jem żytni nie wiem czy dobrze ale jem. Nie chce żadnych chrupkich sztachet bo jakoś mi one stoją w gardle i gryzą w przełyk ;p
Ja jem z biedronki taki maly ciemny niekrojony z bardzo duzą iloscia ziaren. Tam sa 2 rodzaje ciemnego mniejszy i wiekszy - mi bardziej odpowiada ten mniejszy ;)
 
reklama
Wszystko rozumiem. Tylko trzeba też wiedzieć jaki mniej więcej szukać. Myślałam, że pójdę na łatwiznę;p
Ja jem zawsze żytni razowy z ziarnami jeśli Ci to pomoże :) Jeszcze położna mówiła mi, że któryś w Biedronce jest dobry ale nie podpowiem, bo mi żaden nie pasował. Niby jem teraz właśnie żytni razowy z tesco ale kurcze cukry po sniadaniu mam za duże. Za to przy kolacji jest ok.
 
Do góry