reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

reklama
Aż się boję bo u mnie właśnie zaczyna się wkradać taka monotonia ale kończą mi się pomysły, a tu podobno im później tym będzie gorzej, ale wiecie co zauważyłam że jak do posiłku zjem garść migdałów to mam niższy cukier niż jak ich nie jem, tylko staram się nie jeść ich codzienne i do każdego posiłku bo migdały za tanie nie są bym chyba bankrutem została ;D ale polecam może i u Was pomogą
No wlasnie, jak jem monotomnie to tak samo mam.
 
Aż się boję bo u mnie właśnie zaczyna się wkradać taka monotonia ale kończą mi się pomysły, a tu podobno im później tym będzie gorzej, ale wiecie co zauważyłam że jak do posiłku zjem garść migdałów to mam niższy cukier niż jak ich nie jem, tylko staram się nie jeść ich codzienne i do każdego posiłku bo migdały za tanie nie są bym chyba bankrutem została ;D ale polecam może i u Was pomogą
Jedyny problem jest taki że ja nie lubię migdałów
No a kolejny problem jest taki że ja jestem wybredna. Bardzo mało mi smakuje i mam swoje ulubione rzeczy i trudno mi się otworzyć na nowe smaki.
Chociaż kilka miesięcy temu zjadłam krewetek i smakowały mi i teraz mogę jeść.
 
reklama
Do góry