reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

reklama
Z majonzem [emoji1787] szynka, ser. Jak normalne kanapki. Ostatnio zasmakowalam z serem na cieplo. W pracy tak jem, pogrzewam je 40 sekund w mikrofalii ( w domu nie mam [emoji6])
Do ogarnięcia[emoji23] dam znać jutro.


Jezu ja mam takie żarcie... Jak worek bez dna [emoji85]
 
Nie boli? Ja to pierwsze wkucia do pomiaru przechodzialam katorge, ciekawie jakbym insuline znosla.
Myślę, że palce są dużo wrazliwsze niż udo :) Bo ja do tej pory czasem syczę przy wkłuciu. A ta igła od insuliny jest cieniusieńka. No i mąż mi wstrzykuje [emoji23]
Ale ja ogólnie nie boję się igieł, oddaję krew honorowo, tam to jest igła [emoji12]
 
reklama
Ja w brzuch pod piersiami, jak trafię w rozstępy to boli. Czasem krew to potem siniaki

Jak wam śmierdzi to znaczy że albo na igle zostaje albo wycieka. Insulina ogólnie to ma zapach ale nie powinniście jej czuć przy wstrzykiwaniu.
 
Do góry