reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CYCOMANIA,czyli wszystko o karmieniu piersią

reklama

a unikać powinniśmy mocnej czarnej herbaty, alkoholu i kawy... Z tego co wiem pić należy duuuużo tak min. 2l...
przy kawie było powiedziane jedno - jeśli ją wypijemy to mamy pamiętać, że do pokarmu przeniknie po paru godzinach więc dziecko ją "zje" parę godzin później niż my a będzie po niej pobudzone...

a nam o kawie mówiono w szpitalu, że można. dopiero w ilościach 5-6 filiżanek dziennie przenika do mleka matki....w mniejszych ilościach dziecku nie szkodzi.
z nas wypłukuje wapń i żelazo - fakt.
 
a nam o kawie mówiono w szpitalu, że można. dopiero w ilościach 5-6 filiżanek dziennie przenika do mleka matki....w mniejszych ilościach dziecku nie szkodzi.
z nas wypłukuje wapń i żelazo - fakt.
Mi też mówiono, że kawa nie szkodzi. Mam wziąć tylko pod uwagę kiedy ją piję. Jeśli zrobię to po południu maluch może stać się po popołudniowym czy wieczornym karmieniu bardziej aktywny :D
 
hihi takie nasze radosci małe...:-D

a co do jedzenia przestałam juz szalec
unikam smazonych i tłustych rzeczy zauważyłam że wiele rzeczy sie wyklucza i każa z nas ma "swoją" diete i swoja liste... sama pzreglądajac fora czy neta zauwazyłam że dieta zalezy jednak bardzo od dziecka jedna je normalnie druga nie... ot i cała filozofia, metoda prób i błędów
 
tak jest

ja np dzis na sniadanie wtrąbiłam cała michę płatków z mlekiem
póki co (odpukać) niuni nic nie jest, a jadłam już twarogi i też było ok :-)
odczekam chwilę i jak będzie ok to jajka sobie wprowadzę :-)
 
reklama
Do góry