reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drzemka w dzień!

mój synek ma 19 miesiecy i tez spi raz dziennie i gdybym mu tylko na to pozwoliła to spał by tak jak piszecie i 3 godziny ale budze go sama .daje mu spac najwyzej 1,5 godziny wiec nie mam problemu z kładzeniem go wieczorem.zasypia miedzy 8-9 i to sam .odkładam go do łózeczka i sam zasypia-mówie wam ale wygoda.a córka przestała spac w dzien w wieku 2 lat i 4 miesiecy choc da sie to zrobic wczesniej mysle iz z synem w wieku dwóch lat zaprzestaniemy dziennych drzemek tym bardziej ze latem jest prosciej przestawic dziecko by juz nie spało.dzieki temu dzieci spia juz ok 8-9 a wieczór jest nasz i tylko nasz:)pozdrawaim i zycze cierpliwości
 
reklama
Karol ma 13 miesięcy i śpi 1 raz w ciągu dnia tak ok 13 mniej więcej 2 godz.Na noc zasypia koło 20 i śpi do 7.30-8.00.mnie osobiście taki rozkład dnia pasuje,wieczorem mam te kilka chwil na książkę....
 
Do góry