reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy Chłopczyk?

Jakiej płci jest Twoje maleństwo??

  • dziewczynka

    Głosów: 13 39,4%
  • chłopczyk

    Głosów: 14 42,4%
  • jeszcze nie wiem,ale chcę wiedzieć przed porodem

    Głosów: 4 12,1%
  • nie wiem, dowiem się dopiero jak urodzę :)

    Głosów: 2 6,1%

  • Wszystkich głosujących
    33
Mariola dobrze zrozumiałaś moje pytanie. My będziemy teraz mieli dwa pokoje (obecnie mamy jeden) i jeden z nich szykujemy dla dziecka. Jednak meble w dużym pokoju będziemy tak chcieli ustawić, by w razie czego można było przenieść łóżeczko do nas. Chciałabym mieć łóżeczko takie na kółkach, bym mogła nim się przemieszczać pomiędzy pokojami. Wiem, że na początku będę się martwić czy szkrabik śpi w nocy czy nie, no i oczywiście ta śmierć łóżeczkowa :mad:, więc na pewno w nocy będę chciała mieć go w polbliżu siebie. Ale mam nadzieję, że pozostanie w swoim wyrku, a nie będzie lądować w naszym. Ale jak to napisała Xmamuśka to się jeszcze okaże ;)
 
reklama
ELŻBIETKA Gratuluje chłopca!!! Zobaczyłam na liście że zaznaczyłaś się na niebiesko!! :) Jesscze raz gratuluje?? Imię już wybrane??
 
hm... ja tam na 100% to uwierze jak zobacze. ale lekarz był przekonany o tym co widzi. powiedział ze potrafi odróznić anatomię człowieka od pępowiny ;D. niech mu będzie.
ale rózowego coś i tak pewnie kupię :p
 
Elzbietka gratuluje synka:tak: !!!
a jesli chodzi o to gdzie bedzie mieszkal dzidzius to juz postanowione ze u nas w sypialni narazie bo mam niestety 2 pokoje i musimy sie w nich jakos pomiescic,ale z drugiej strony bede spokojniejsza jesli dzidzius bedzie blisko nas i bedziemy mogli slyszec czy wszystko w porzadku:tak:
 
U mnie tez ponoc chlopak, na 60-70%, ale dzidzia tak sie wierdila, ze lekarz powiedzial, ze ciezko stwierdzic napewno.
 
reklama
A nam jest pisane mieć drugą niespodziankę;-) Dziś przed wyjściem ze szpitala do domku byliśmy na USG i dzidzia znów się odwruciła pupcią:wściekła/y: Ale z drugiej strony się ciesze bo jednak niespodzianka to niespodzianka:happy:
 
Do góry