reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne sny w ciąży .......

reklama
Ja to mam sny..nie dosć, że zawsze je miałam..po kilka w nocy..to teraz już zupełnie sfiksowane..aż mnie czasme denerwują,że takie długie i głupie:-)Dostałam rybę po grecku od babci, żeby sie nie popsuła chcialam ją zamrozić..ale nie zrobiłam tegoż..no i w nocy mi się przyśniło mi się, że w nocy podczas wichury jak z horroru musiałam dobijać sie do klasztoru sióstr, bo one tę rybe miały..i musiałam tam isć, żeby móc odebrać(siłą) i zamrozić ją w końcu!!!co to był za sen..i masę masę innych!

A ile sie naśniło, że dzieciątko juz na świecie a ja ani łóżeczka, ani nawet pieluszki nic..i zdziwiona kiedy sie pojawił:-)

Karmienie piersią-sen obowiązkowy..śniło mi się że z piersi wychodziło takie..Danio jak ze szprycownicy waniliowe..nic tylko tort ozdobić:-)A jakie dobre!
 
Ostatnia edycja:
Ja to mam sny..nie dosć, że zawsze je miałam..po kilka w nocy..to teraz już zupełnie sfiksowane..aż mnie czasme denerwują,że takie długie i głupie:-)Dostałam rybę po grecku od babci, żeby sie nie popsuła chcialam ją zamrozić..ale nie zrobiłam tegoż..no i w nocy mi się przyśniło mi się, że w nocy podczas wichury jak z horroru musiałam dobijać sie do klasztoru sióstr, bo one tę rybe miały..i musiałam tam isć, żeby móc odebrać(siłą) i zamrozić ją w końcu!!!co to był za sen..i masę masę innych!
hahah tez nieźle, wiesz no trzeba bylo zamrozic i byl by w nocy spokój ;)
 
Karmienie piersią-sen obowiązkowy..śniło mi się że z piersi wychodziło takie..Danio jak ze szprycownicy waniliowe..nic tylko tort ozdobić:-)A jakie dobre!

:-D Rozbawiło mnie to Danio jak ze szprycownicy waniliowe :-) Chciałabym karmić piersią i teraz już mi zostanie w pamięci, że małej bedę serwować "danie ze szprycownicy."
serek Danio oj zjadłabym..... Hmmm....

Ja już sie snami nie przejmuję, ale co noc mam takie sny, że...
Ale jeden mi utkwił w glowie. Moja mała była juz na świecie, miala kilka dni, i ktoś mnie oskarżył, że wogóle jej jeść nie dałam i nie czyścilam kikutka od pepowiny i wtedy biegałam po wszytskich sklepach, zeby kupic butelkę do karmienia, żeby ktoś mi jakiegoś soku do niej wlał. I mała przeżyła. Byla bardzo spragniona.
 
A mi się często śni krwawienie i zdrady Mojego;/ Poracha!

A mi się 2 x śniło ,że ja zdradzam :-D:-) całkiem do mnie niepodobne sny dosłownie , ale ciąża się udziela także mojemu M, sniło mu się ,że był w jakiejś fabryce ze mną i jakiś facet mnie pocałował i on go no ...................potraktował tymi maszynami :-D:-p:szok::szok:
 


a ja miałam dzis straszny sen ze poroniłam....;( naczytałam sie w senniku ze jakis konflikty itp. mam nadzieje ze nie ma sie to nijak do realnej ciązy ....
POZDRAWIAM WAS !
 
A ja miałam drugi sen zwiazany z ciazą ......prawie 6 miesiac juz a ja dopiero drugi raz snie cokolwiek o ciazy,
A wiec moj sen to wielki obraz usg .....nie widziłam siebie ,ginekologa,nic ...poprostu usg i na nim dzidzia ,taka zabka z rozlozonymi raczkami i nózkami ....i nagleeeee patrze a pomiedzy nogami zwisa WIELKA TRABA OD SŁONIA :szok::szok::szok: ...czyzby naprawde chłopak????????? hahahhahah !!! Przeczucie mnie nie opuszcza na chlopaczka.... choc kazdy mi gada ze bedzie laseczka :-D
 
reklama
A ja miałam drugi sen zwiazany z ciazą ......prawie 6 miesiac juz a ja dopiero drugi raz snie cokolwiek o ciazy,
A wiec moj sen to wielki obraz usg .....nie widziłam siebie ,ginekologa,nic ...poprostu usg i na nim dzidzia ,taka zabka z rozlozonymi raczkami i nózkami ....i nagleeeee patrze a pomiedzy nogami zwisa WIELKA TRABA OD SŁONIA :szok::szok::szok: ...czyzby naprawde chłopak????????? hahahhahah !!! Przeczucie mnie nie opuszcza na chlopaczka.... choc kazdy mi gada ze bedzie laseczka :-D
Joanna wielka dzida Ci sie śniła haha ;)
 
Do góry