reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne sny w ciąży .......

reklama
i kolejny dziwny sen... USG z rozpoznaniem płci - chłopczyk, który nagle zaczął pukać, ba - walić pięściami z brzucha, bo chciał mi coś powiedzieć...:oo2:
 
Mi sie sniło dzisiaj ze bylismy z moim na tym USG całym i tam w rozpoznaniu bylo napisane ze jeden to chłopak, a drugie że to ZEUS - co miało oznaczac ze to obojniak :szok::szok: , no czym sie zmartwiłam, a potem urodziłam jedno dziecko przez cesarke, a drugie jeszcze nosiłam w brzuchu zeby podrosło. I to co urodziłam chłopczyka karmiałam piersią, tylko jak go miałam przystwić do piersi to zamienił sie w kota???? hahaha i karmilam cyckiem kota... Chyba jestem nienormalna haahhaha
 
Mi sie sniło dzisiaj ze bylismy z moim na tym USG całym i tam w rozpoznaniu bylo napisane ze jeden to chłopak, a drugie że to ZEUS - co miało oznaczac ze to obojniak :szok::szok: , no czym sie zmartwiłam, a potem urodziłam jedno dziecko przez cesarke, a drugie jeszcze nosiłam w brzuchu zeby podrosło. I to co urodziłam chłopczyka karmiałam piersią, tylko jak go miałam przystwić do piersi to zamienił sie w kota???? hahaha i karmilam cyckiem kota... Chyba jestem nienormalna haahhaha
A pytanko... czy kotek przy karmieniu mruczal???:sorry:
Doslownie fantastyczne)
A mi sie nie sni moja pociecha ...
 
Mi sie sniło dzisiaj ze bylismy z moim na tym USG całym i tam w rozpoznaniu bylo napisane ze jeden to chłopak, a drugie że to ZEUS - co miało oznaczac ze to obojniak :szok::szok: , no czym sie zmartwiłam, a potem urodziłam jedno dziecko przez cesarke, a drugie jeszcze nosiłam w brzuchu zeby podrosło. I to co urodziłam chłopczyka karmiałam piersią, tylko jak go miałam przystwić do piersi to zamienił sie w kota???? hahaha i karmilam cyckiem kota... Chyba jestem nienormalna haahhaha
hahahahahahah karmic cycem kota .nie drapał pazurami ???? ahhaha
 
MI sie za to sniło pierwszy raz cokolwiek zwiazanego z moim stanem obecnym czyli stanem zaciazenia !!!Nie dosc ze nic o ciazy mi sie do tej pory nie snilo ,tak samo jak nie snilam o ze mam niemowlaczka lub cosik.

Dzis za to snilam ze jestem w ciazy ,ze czulam i wiedzialam to ,nawet mialam brzuszek ,i poszlismy z jakas grupa cos zwiedzac ,po zwiedzaniu wyszlismy na zewnatrz i kazdy trawnik byl ogrodzony liniami pod napieciem !!! co by trawy nie deptac no i oczywiscie ja musialam na ta linie nieswiadomie nadepnac !!!!!!!!!!!!! jedyne co to myslalam "prad mnie pokopał a przeciez jestem w ciazy " no i ze strachem sie obudzilam ...

kuzwa !!! nie dosc ze pierwszy raz mi sie snilo cos o ciazy to jeszcze taki glupi sen !!!!:baffled:
 
Mi sie sniło dzisiaj ze bylismy z moim na tym USG całym i tam w rozpoznaniu bylo napisane ze jeden to chłopak, a drugie że to ZEUS - co miało oznaczac ze to obojniak :szok::szok: , no czym sie zmartwiłam, a potem urodziłam jedno dziecko przez cesarke, a drugie jeszcze nosiłam w brzuchu zeby podrosło. I to co urodziłam chłopczyka karmiałam piersią, tylko jak go miałam przystwić do piersi to zamienił sie w kota???? hahaha i karmilam cyckiem kota... Chyba jestem nienormalna haahhaha

Martusia, a myślałam, że to ja mam najbardziej schizowe sny :-D (jednodniowe dziecko mówiące, że ma adhd...)
 
reklama
Do góry