reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

reklama
Sikoreczka Madzia super! i synio chlop ze hej! :-)
Sara mala lala :-)

ja chcialam tez wkleic ale maz namieszal mi z programami do zmniejszania zdjec ...buuuuu
 
Sara sliczna, super wyglada przy i na autku.Ja dzis robilam podobne zdjecia, tylko moj Bobek zdecydowanie brudniejszy na nich:-)
Kubus super stoi i jak fajnie sie bawi:-)
Ja nie mam glowy ostatnio do robienia albumow, caly czas mysle o operacji meza i jestem rozkojarzona:-(


 
Jak miło popatrzeć na foteczki takich cudnych bobasów :-) I pomyśleć, że jeszcze niedawno oglądałyśmy takie "statyczne" zdjęcia leżących pociech a teraz szaleństwo normalnie :cool2:
 
reklama
Sikoreczka super fotki:-)Te na blacie kuchennym sa fantastyczne.A twoj synus to pewnie slynnym gitarzysta zostanie:-)Az mi sie chumorek poprawil:-D


 
Do góry