reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

reklama
C&A ma przystępniejsze ceny niż H&M :-)
Polecam też schować potem wszystkie ciuchy do szafy - mogą się kiedyś jeszcze przydać ;-)
 
ponko :) na Allegro kupisz wszystko co chcesz nieraz w śmiesznych cenach.

A jak nie to szukaj ciuszkow w zwyklych sklepach typu tuniki. Teraz one sa wszedzie. Powiem ze ja do konca ciazy chodzilam w tych samych Tshirtach i swetrach i kurtkach co przed ciążą. Jedynie spodnie musialam miec ciążowe.
Na lato planuje sukienki i sprawa zalatwiona.

CIĄŻOWE JEANSY Z ELASTANEM roz.L (1520124548) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

No a takie spodnie polecam.

Ja też nie mam zamiaru opkupywać się w ciuchy będe chodziła w tych tunikach co mam, i kupię tylko jakieś z dwie pary spodni ciążowych, leginsy też są dobre, nie ma sensu tracić pięniedzy, bo później będzie wszystko leżało, a latem będe nosić tylko sukienki najwygodniej, po mam zamiar wrócić do wcześniejszej sylwetki mam nadzieje, że mi się uda hehe, bo nie mam zamiaru kupywać nowych ciuchów w innym rozmiarze :)
 
Ale fajne brzuszki :-)
Na moim nadal tylko tłuszczyk widać,aczkowliek jest jakiś taki duży zważając na to,ze mało ostatnio jem.
szczerze,to mogłabym mieć dłuuugo mały brzuszek,bo w pierwszj ciązy byłam słoń pierwsza klasa:-D mimo tego,lubiłam leżeć w wannie,chociaż fakt,ze czasem m mnie wyciągał.;-):-D

Nimfii całkiem fajne te spodnie i to za taką cenę,a ty takie masz?
Ja większość swoich ciążowych ciuchów pooddawałam do sklepów charytatywnych, z tym ,ze to nie były takie typowo ciążowe a w większych rozmiarach.Jedne spodnie ciążówki i jeden sweterek sobie zostawiłam.
 
Ostatnia edycja:
Nimfii patrzyłam na te spodnie są super i w taniej cenie...



Czekalam tylko na USG a jako ze wszystko gra to teraz moge zamowic te spodnie. maja bardzo pozytywne komentarze wiec je zakupie a pozneij podziele sie swoim zdaniem na ich temat. W pierwszej ciazy zamowilam sobie spodnie ciazowe ze sztywnego jeansu i zalozylam moze ze dwa razy bo mnie gniotły :( Teraz chce cienkie i z elastanem, mam nadzieje ze zdadza egzamin :D
 
reklama
Właśnie ja kupiłam spodnie które się nie rozciągają masakra ...muszę kupić inne..a te nawet fajne wcześniej juz oglądaalm:)
 
Do góry