reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Reniuszek ojej nie pomyślałbym, że po oliwce może coś takiego wystąpić. Ale oczy to zawsze oczy. Mam nadzieję, że szybko się poprawi i nie będzie konieczna wizyta u okulisty.

Bea25ta chcesz się zamienić na pogodę? U mnie od rana pochmurno i z opadami, byłyśmy uziemione w domu. Mam nadzieję, że już jutro będzie lepiej. Chociaż tej duchoty nie zazdroszczę. Wykanaczajaca jest.

Mikado jak Cię to tak bardzo niepokoi, to myślę, że pomysł z poradzeniem się położnej nie jest głupi. Ja tak nie miałam, także nie pomogę. Mam nadzieję, że tylko na niepokoju się skończy.

Eklerkaa zazdroszczę tych zakupów na allegro. Kurczę ja też już chcę wiedzieć! ;) w razie drugiej córy zakupy będą znikome, bo mam wszystko po Blance :)

Babelek już chyba zasnął, mąż wróci za dwie i pół godziny z pracy, mam czas dla siebie ;) Chwilo trwaj!
 
reklama
Kochana skacze z radości !!! Gratuluję !!:*
Już nie mogę się doczekać jak nazwiecie swojego chłopczyka marzeń :)))))
Słabo pisze bo narobilam sobie cudów wiankow z oczami. Wczoraj na szybko przetarlam oczy oliwka bambino w celu demakijażu i dzisiaj mam ropiejace i bolace oczy. Porażka . Jak jutro nie przejdzie jadę do okulisty.....
Póki co leżę z rumiankiem i co chwilę plucze solą fizjologiczna :(
O jej! To po babino takie rewelacje?! Nie spodziewałabym się. Koniecznie do okulisty! A próbowałaś może sztucznych łez? Może by pomogły to wypłukać? Tak mi przykro... :( Ja na punkcie oczu to mam fioła odkąd mi je operowali.

Dziękuję za gratulacje, bardzo mi miło :)
 
Mikado93 ja takie napięcie i twardość brzucha mam z tym że od początku ciąży, czasami espumisan i herbata z kopru pomaga. Wogóle bóle dają mi popalić i każde ukłucie w nietypowym miejscu wzbudza atak paniki. Często też mam tak że rano brzucholek jest luźniejszy. Mam nadzieję że ustąpią Ci te bóle. Rozumiem Twój lęk i może faktycznie jak miałabyś się stresować a kłucia będą mocniejsze i nietpowe warto będzie skonsulować by się uspokoić.
 
O jej! To po babino takie rewelacje?! Nie spodziewałabym się. Koniecznie do okulisty! A próbowałaś może sztucznych łez? Może by pomogły to wypłukać? Tak mi przykro... :( Ja na punkcie oczu to mam fioła odkąd mi je operowali.

Dziękuję za gratulacje, bardzo mi miło :)
Plucze solą fizjologiczna to to samo co łzy....mam nadzieję że ustąpi. Dzisiaj zaglebilam się mocniej w skład oliwki bambino i jestem w szoku.....
 
Hej, no i znowu zniknęłam na troszkę, a to przez to głupie samopoczucie. Z utęsknieniem czekam aż część objawów typowych dla 1 trymestru uświadomi sobie, że to już połowa 17tc i raczy choć troszkę odpuścić ;)

Dziś musiałam przejechać PKSem 40km i myślałam że już nie dam rady od mdłości i zawrotów głowy, które zamiast ustępować to są coraz dłuższe i silniejsze. Aż zastanawiam się czy mimo, że wizytę mam 5.07, to nie wybrać się jutro do mojej przychodni, choćby położnej się poradzić...

Do tego od piątku mam coraz silniejsze bóle "okresowe" i kłucie jajników, dodatkowo strasznie napięty/twardy brzuch. O ile wcześniejsze bóle typowo "rozciągające" mnie tak nie niepokoiły, to teraz zaczynam się troszkę martwić bo to co jest teraz raczej nie odpuszcza (tak jak to było wcześniej) tylko trzyma praktycznie 24 na dobę :/

Czy któraś też coś takiego ma/miała? Już sama nie wiem czy się martwić czy przesadzam, mój S. mnie goni wcześniej do spania i żeby zobaczyć co jutro będzie i jak coś to wtedy gdzieś uderzyć po pomoc ale wiadomo jak to jest jak panika już zasiana...
Kochana, weź noszę koniecznie i lez plackiem. jak ci się uda skontaktuj się z lekarzem :*
 
Plucze solą fizjologiczna to to samo co łzy....mam nadzieję że ustąpi. Dzisiaj zaglebilam się mocniej w skład oliwki bambino i jestem w szoku.....
Ja często zaglądam tutaj wybierając kosmetyki Link do: Sroka o....

Czy jak zjadłam nektaryne, której pestka okazała się pęknięta i spleśniała w środku to umrę? [emoji6] A tak serio mam się czego bać?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja często zaglądam tutaj wybierając kosmetyki Link do: Sroka o....

Czy jak zjadłam nektaryne, której pestka okazała się pęknięta i spleśniała w środku to umrę? [emoji6] A tak serio mam się czego bać?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Gie_er uspokoję Cię - jeżeli tej pestki nie wylizałaś to nie ^^ Ja miałam to samo i żyjemy oboje cali i zdrowi. Rozumiem że rdzeń był spleśniały? Tzn. jak pestka się rozpadła to tam w środku?
 
Do góry