reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja dzisiaj miałam fajną rozmowę z ciocią chłopaka. Strasznie długo starali się o synka, mieli za sobą poronienia, lata prób... Teraz maja 6 letniego synka i jest identyczny z wyglądu jak mój chłopak, a są zaledwie rodzeństwem ciotecznym. No niesamowite jak są podobni, jak ojciec i syn haha :D ale kochany dzieciaczek, w ogóle bardzo fajna, kochająca się rodzinka :)
 
reklama
Ja juz od dzis jestem na L4 ze wzgledu na bole w podbrzuszu. Dostalam duphaston do 12tc mam brac.
Wczoraj mialam wizyte, widzialam w koncu mojego bobasa, ma 15 mm. U mnie dzis 8+0. Termin porodu mam na 17.12 ale bede miala cc. ok 10.12.
Pozdrawiam Was i zycze milego dnia
To cudowna wiadomość że z dzidzia wszystko dobrze! Bardzo dobrze ze poszłaś na zwolnienie odpoczywaj i bierz tabletki jak zaleca lekarz. Będzie dobrze! U mnie wychodzi termin na 10.12 więc jak będzie wszystko ok to będziemy się cieszyć razem! :*
 
Ja juz od dzis jestem na L4 ze wzgledu na bole w podbrzuszu. Dostalam duphaston do 12tc mam brac.
Wczoraj mialam wizyte, widzialam w koncu mojego bobasa, ma 15 mm. U mnie dzis 8+0. Termin porodu mam na 17.12 ale bede miala cc. ok 10.12.
Pozdrawiam Was i zycze milego dnia

A ze względu na co CC? Przepraszam, może mówiłaś ale tyle tych wiadomości, że jeszcze wszystkich nie kojarzę :) ja mam 9+1 :) a wizyta dopiero jutro i już nie mogę się doczekać!
 
Ja juz 2 tyg na zwolnieniu przez wymioty i powiem Wam ze tesknie za moja praca. Ale ludzie z pracy super zareagowali, kierownicy dzwonili do mnie z gratulacjami, dzisiaj dostaje od rana wiadomosci od znajomych z pracy rowniez z gratulacjami bo kolezanki przekazaly reszcie nowine :)
 
Miłego dnia dziewczyny, oby te straszne wiadomości się już skończyły :( Tak mi przykro z powodu waszych strat, ale w końcu musi być dobrze :)
Ja dzisiaj na 17 wizyta, tak się stresuje... :o
Dzisiaj pobudka o 5, wcale sypiać nie mogę ostatnio eh, chodzę jak wrak. Wczoraj jeszcze mnie zabolało coś jakby w prawym jajniku krótko ale intensywnie i już nie mogę się tej wizyty doczekać :/
 
reklama
Wgl to zazdroszcze Wam tych wizyt u lekarza ! Ja swoja ostatnia mialam 24 kwietnia i teraz dopiero 22 maja. Chcialabym takie potwierdzenie ze nadal jest wszystko w porzadku...
 
Do góry