reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię?

reklama
A ja właśnie zadałam pytanie Naturelli na wątku Raport ciążowy a tu znalazłam odpowiedz
Naturellko zerkni na raport ciążowy zobaczysz coś zabawnego ;D ;D
 
A tak na serio to Ci znalazłam: Tola
W języku polskim jest to zdrobnienie od żeńskiego imienia Anatola, które z kolei pochodzi od męskiego imienia Anatol.
 
Jeszcze jedno..
My jak szukaliśmy to patrzyliśmy na znaczenie imion - bardzo fajna stronka i chyba największy wybór (niestety nie wszystkie są znaczenia) : http://www.skarbczyk.com/ nawet są zdrobnienia :)
No ale jak się w końcu okazalo Jowita tak nam się spodobała że znaczenie nie ma juz znaczenia :)
 
cammi, ze od Bolka i Lolka to wiem....
Anatola powiadasz? No to tragedia.... Ja się już poddaję, poczekam aż poznam płec to połowę myślenia będę miała z głowy  ;D
W skarbczyku byłam kiedyś, dostałam oczopląsu, ale może jeszcze zajrzę :)

Dziś moi Dziadkowie mają  57(pięćdziesiąta siódmą !!!!! ) rocznicę ślubu... Dacie wiarę?
 
reklama
Ja wiem że na mężczyzn którzy mają na imię Antoni mówi sią Tolek więc może Tola do zdrobnienie od Antoniny ja wspomniała Anulka ale pewności też nie mam
 
Do góry