reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

mazindol jak jeszcze był dostępny w polsce to kosztował 17zł za 30szt. brało sie na początku pół tabletki dziennnie a serducho tak waliło że mało co nie wyskoczyło z klatki piersiowej :laugh:. miało się tyle energii w sobie jakby sobie człowiek coś na pobudzenie strzelił ;) :laugh:
po meridii w sumie takie same objawy były.
 
reklama
cześć
Chodzi mi o tabletki Meridia.......
Jak często sie je bierze? Tzn 1 czy 2 dziennie?
Czy miałaś jakieś skutki uboczne przez 2 miesiące ich brania? np. zaparcia, biegunki, problemy z miesiączka, cerą, bóle brzucha itp?
Ja muszę schudnąć ok. 10 kg. zostało mi po porodzie. niestety ograniczenie jedzenia nic nie daje, diety tez nie. co dziecko to parę kilo zostaje, a mam juz dwójkę........
Lekarze albo wciskają Meridię na siłe, albo mówią że jest szkodliwa ale nie potrafia powiedzieć dlaczego........
Jaką brałas dawkę 10 czy 15 jednostek?
Czy robiłas przedtem jakieś badania?

Piszecie tu tez o zatrzymaniu wody w organizmie. Skąd to wiedzieć. Ja mam bardzo spuchnięte łydki ale nie wiem co z tym robic?
pozdrawiam serdecznie i licze na pomoc
Daga
 
Martyna pisze:
Theo - to co, do Rosji trzeba się wybrać, żeby schudnąć i nie pójść z torbami?? Też slyszalam już o Meridii, ale nie ma szans, żeby wydać 350 zl na miesięczną kurację... myślę że tak 3 miesiące by mi starczyly, ale qrczę, remontu w mieskaniu nie skończylam bo z kasą krucho to tym bardziej się nie będę odchudzać za takie pieniądze. Gdybym je miala, to czemu nie.
No, ale nie ma jakiegoś tańszego specyfiku o podobnym dzialaniu??
Jest-adipex.100 tabletek-200zł
 
Do Dagi

NA poczatek proponowałabym ci słabszą dawkę , czyli MERIDIA 10. W opakowaniu jest 30 tabletek, 1 tabletka dziennie, nie więcej. Ja osobiście nie miałam skutków ubocznych, ale w ulotce jest napisane że mogą wystąpić np. zaparcia, bezsenność,uczucie suchości w ustach lub kołatanie serca.To wszystko jest uzależnione od tego jak organizm zareaguje na lek, ale przewaznie te wszystkie działania uboczne ustępują po paru dniach ( mojej koleżance po 5 dniach wszystko przeszło)
Jeśli masz nadciśnienie, to nie powinnaś brać tych tabletek, ponieważ MERIDIA u niektórych pacjentów powoduje wzrost ciśnienia. Ja zawsze mam za niskie cisnienie, więc nie obawiałam sie tego.
Jeśli będziesz nadal zainteresowana to moge ci wysłać treść ulotki, i zapoznasz sie dokładnie z tym lekiem, jego składem...
Ja jestem zadowolona,nie mam efektu jojo, dalej tracę kilogramy, może teraz troche wolniej, ale jedno jest pewne, że nie mam już takiego wilczego apetytu jak dawniej.
Mam nadzieje że ci pomogłam tymi informacjami,jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania, to chętnie ci służe pomocą!!!!!!!!!!
Pozdrawiam i powodzenia!!!!!!!!!!
 

Ja zażywam chitochrom już 2 tygodnie , czy to ktoś zna?, zażywam 4,5 tabletki na dzien a najgorsze jest to ze nic nie widze zebym chudla.
 
Niestety masz rację Martyna - nie da się szybko schudnąć. :( Jedyne wyjście to zmiana nawyków żywieniowych i dużo ruchu.
 
reklama
Do mama22

Bardzo ci dziękuję za odpowiedź.
Jestem zdecydowana po świętach zaczynam.
Mam mozliwość kupienia Meridii 10 za 150 zł 30 tabletek z drugiej ręki.
Masz może możliwość przesłania mi ulotki faxem lub mailem i zdjecia pudełka mailem?
Boję się żeby to nie była jakaś podróbka a nigdy nie widziałam oryginalnego opakowania. W internecie tez nie znalazłam........

pozdrawiam
Daga
 
Do góry