reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam nasza waga??

Jeju !!Ja to przywas klusek jestem!! :laugh: :)bo przed ciaza wazylam 60 a teraz 62kg niby norma ale brzusio mam jakis maly chyba no w porownaniu do waszych :laugh: narazie sie tym nie martwie bo mama powiedziala ze ja wybrzuszylo :laugh: dopiero w plowie 5miesiaca wiec poczekamy :laugh:
Witam nowe mamuski !!!!! trzymajmy sie razem !!
 
reklama
A ja sie zaczynam martwic, no bo jak dobrze spojrze na wage z rana to ja tylko co schudalam na poczatku ciazy i nic a nic do przodu, myslalam ze 0,5 kg na plusie ale nic a nic. Co o tym myslicie, bo brzusio mam i to nawet hoho ;)
 
Paulinko to jestesmy dwie :laugh: A na początku nie miałaś cosik na plusie - bo ja sporo ;D
 
Loja dokladnie mowiac mialam bardzo sporo bo az 70 kg, i przez wymioty schudlam do 65,5 i tak mam do teraz. Caly tluszczyk z pupy mi zlecial ale za to rosnie brzusio i zoladek. Ciekawi mnie kiedy zaczniemy przybierac, bo ja jem co dzien slodkiego duzo:lody, czekolada, batoniki, ciasteczka ;D ale co tam-smakuje ;D
 
Czesc
Z Pauliną to się znamy z listopada :) ale witam inne koleżanki. Weszłam tutaj sobie, bo martwię się moją wagą. Ale czytając zauważam, że u niektórych z Was jest podobnie.
Przed ciążą ważyłam 55,5 kg., w II miesiącu waga podskoczyła do prawie 58 kg. Nie miałam żadnych mdłości, wymiotów itp. a jednak jestem w 13 tygodniu ciąży a waga 55,5 kg. Czy to normalne?? Co mówią na ten temat Wasi lekarze, jeśli macie podobny problem?
Czekam z niecierpliwością na rady przyszłych i/lub obecnych mam.
POzdrawiam
Pola
 
Ja to chyba nie pomoge, u mnie waga caly czas w gore idzie ... moze zapytajcie jeszcze w watkach juz obecnych mamusiek :)
 
szkoda, że ja nie mam takiego problemu jak wy:((
ja w pierwszej ciąży przytyłam prawie 30 kg, a teraz w 18 tygodniu mam już 5 kg do przodu, oczywiscie mój gin. zaznaczył mi juz moją wagę na czerwono, w sumie to sie tym za bardzo nie martwie, tylko po porodzie znów będzie dużo do zrzucenia :-[
 
Ja mam na plusie 3,5 kg i maly jak na 5 miesiac brzuszek. Ale jest, już mi w pracy wierzą, zę jestem w ciąży. :-)
 
Dziewczyny to ja chyba jestem naj kluską ::) Ostatnio się ważyłam i w 17 tyg.c. mam na plus 5 kilo ::) Co najdziwniejsze nie wiem gdzie te 5 kilo się ulokowało, bo brzuszek wcale duży nie jest (a szkoda ;D), a i w innych częściach ciała nie przybyłam.
 
reklama
Do góry