reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam nasza waga??

Ja tam dziekuję za taka naturę :laugh: Ja jestem wzrostu 179cm, i przed ciążą byłam raczej szczupłą osobą, a jak teraz przytyję np. 20 kg to będę monstrum ::) :laugh: Nie wiem może waga zastopuje ::) Co gorsze, ja wcale nie jem więcej, właściwie jak pomyslę to nie miałam czego ograniczyć ::)
 
reklama
nadia - ja tez mam 179 cm wzrostu i mam juz 4,5 kg na plusie! a tez wcale jakos nie widac po mnie - troche mi przybylo w biuscie i moze troszke w pupie, ale ogolnie wcale nie widac tych dodatkowych kilogramow. ja tam sie nie przejmuje - co ma byc, to bedzie. najwyzej sie zrzuci :D
 
Masz rację gufi :) Wczoraj byłam u przyjaciółki na pierwszych urodzinkach jej synka; przyjaciółka ta w ciąży przytyła 26 kg przy wzroście 175 cm, długo nie mogła się pozbyć nadwagi, ale odkąd synek zaczął chodzić a przyjaciółka za nim biegać zaczęła chudnąć. Wczoraj jak ją zobaczyłam to zwątpiłam jest chudziutka, chudsza niż była przed ciążą ;) Więc pocieszenie ;) Wiadomo lepiej tyle co ona nie przytyć, no ale gdyby się nam tak zdarzyło nie ma co włosów rwać schudniemy ;)
 
ja za tydzień mam wizytę u gin. i pewnie znów mnie będzie ważył :-[
jak znam życie to znów okaże się, że zbyt dużo przybrałam..
 
Ja regularnie ważę się na elektronicznej wadze u rodziców (waga dobrej jakości), no i chcąc nie chcąc wskazuje już 6 kg więcej niż przed ciążą ::) Ale największy szok przeżyłam ostatnio ważąc się na wadzę u lekarza, gdy waga wskazała o ponad 7 kg za duzo, myslałam że padnę :laugh: Oczywiście tak jak myslałam przed wizytą jak połozna mierzyła ciśnienie skoczyło mi do 137/80 ;) wróciłam do domu zmierzyłam i jak zwykle było 107/67 ;)
 
No i u mnie waga sie nareszcie ruszyla na serio 0,5 kg na plusie. Jednak przy moim niskim wzroscie i okraglosciach to raczej daleko mi do laski ;D
 
Na dzisiejszych zajęciach w szkole rodzenia położna mówiła nam, że kobiety o okrągłych kształtach mogą utyć do 8-10 kg., a szczupłe 10-12 kg. przez całą ciążę. Większe przytycie niesie za sabą wiele przypadłości, więc trzymajmy się dziewczyny wagi :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Do góry