reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam nasza waga??

Moniqa, kruszynko..nie denerwuj nas,wiekszych mamus, wiesz,że to nam szkodzi, hihi :))
Wiecie co,nie wiem czy to możliwe, ale znajomy mówił,że jego koleżanka, drobniutka, malutka, wazaca niecałe 50kg w ciazy przytyla prawie tyle samo ile wazyla, bo 41kg. Nikt jej nie poznawał..no i ona czuła się okropnie (ale to podobno wodę organizm zatrzymywał)
 
reklama
jestem po wizycie u gina i po WAŻENIU niestety, mam juz 7,5 kg na plusie, ale tym sie zbytnio nie martwie, najgorsze jest to ze przytyłam 2,5 kg w ciągu zaledwie dwóch tygodni :-[ ;)
 
Basiu bo u Ciebie waga podwojnie idzie w gore :p ... wszystko jest tak jak byc powinno ... tym sie nie przejmuj :) .. buzka dla calej trojeczki :-*
 
Czesc Dziewczyny!!!
Przed ciaza wazylam 50kg, za to teraz 56,5kg, wiec jestem prawie rekordzistka...kiedys nosilam rozmiar 34, teraz 40 i juz ledwo sie dopinam - ubaw po pachy...brakuje mi ciuchow w szafie i kolezankom tez sie koncza, bede musiala pozyczac od tesciowej  ;)
Gin i tak mnie straszy, ze bedzie wczesniak jak nie przytyje jeszcze duuuuuuuzo.
Pozdrawiam perzyszle pazdziernikowe Mamusie.
 
Żmijka rekordzistka ?? Ja wazylam 46 przed , a teraz 55 ;D raze, +9 ;D... w sumie gdyby nie brzuch to mieszcze sie w swoje ciuchy .. niom ale ;D ... zmijka a na kiedy masz termin ?? tez na pazdziernik ?? dopisze cie do listy :) .. a i witam Cie serdecznie w Naszym mamusiowym gronie i zycze spokojnych dalszych miesiecy :)
 
jestem poczatkujaca i zapomnialam napisac ze jestem w 20 tc
tak na marginesie to mam 178cm wzrostu, wiec przed ciaza wygladalam anorektycznie, teraz mam piersi miseczka D (wczesniej A) i ciut wieksza pupe...hehehe
 
No to piersi Żmijka nieźle urosły ;) Ja miałam przed ciążą C a teraz mi w D tak jest ciut ciasnawo  ::) Ale ja mam 158 wzrostu :) A na plus mam 3 kg i urósł mi w sumie tylko brzucholek a reszta chyba nawet trochę schudła co mnie bardzo cieszy ;D Wczoraj był u mnie kolega którego nie widziałam prawie od początku ciąży i mi powiedział że fajnie wyglądam bo mam właśnie tylko brzuszek a jego żona w ciąży bardzo tyła... Fajnie komplement usłyszeć ;)  :p
 
A ja myślałam że tylko mnie cyce tak urosły jak dzikie miałam ledwo B a teraz upycham sie w C
I podobnie jak Ty Ines przytył mi tylko brzuszek a reszta została taka jak była - gdyby nie brzuszek mieszczę sie w dzinsy

W poniedziałek idę do gina i zważy mnie na tej samej wadze co zawsze dlatego nic nie mówię - wedługo domowej mam +2,5
 
reklama
A co powiecie na to ze ja schudlam 9 kg, teraz waze 62 i nic do przodu... caly czas wymiotuje i boje sie ze tak bedzie az do konca...
 
Do góry