reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam nasza waga??

rzeczywiscie tak "sie pisze" ze 10-12 kg to optimum, ale kazda jest inna i trudno, zebysmy nagle zaczly sie odchudzac!!! ja znam dziewczyny, ktore przytyly nawet 25-30 kg i jakos normalnie wrocily do swojej wagi. mysle ze waga to ostania rzecz, jaka powinnysmy sie przejmowac :D
 
reklama
no ja też już zaszalałam i mam 6 na plus, troche to sie lekarzowi nie spodobało, ale powiedział ,żebym się czasem teraz nie odchudzała. Ale mam koleżankę, która przytyła tylko 6kg, ale mam też taką, co 23 kg i obie po porodzie dobrze wyglądają :) także staram się nie załamywać, oby Maluchowi było dobrze :)
 
Heheh ja tez tak wlasie podchodze .... nie wazne ile przytyne.. maluchowi ma byc wygodnie, a ja dam sobie rade po porodzie :) ... przynajmniej pocwicze silna wole ;D
 
MoniQa pisze:
Heheh ja tez tak wlasie podchodze .... nie wazne ile przytyne.. maluchowi ma byc wygodnie, a ja dam sobie rade po porodzie :) ... przynajmniej pocwicze silna wole ;D

Dobrze powiedziane MoniQa ;) Podpisuje się pod tym obiema rękami :)
 
chciałabym też myśleć tak jak wy, ale wiem niestety jak ciezko było zgubic te kilogramy po ciąży, no z tym, że u mnie to nie było 5 czy 7 kg tylko 15...
 
Basia to mało pocieszające :( bo jak ja już teraz mam +6 to co będzie w październiku?
 
u mnie +5..hmm..ale jakoś nie przejmuję się zbytnio, choć chyba powinnam, bo kilogramki jeszcze z zimy zostały (normalnie to latem ważę juz 10kg mniej niż obecnie) Wiem jedno, po ciązy nie pozwolę na widok siebie jako słonicy, bo już się źle czuję ze swoja figurą. No ale liczę na to,że będę mieć to szczęście, jak moja koleżanka-mamusia od 4 miesięcy, której synalek wyciągnął wiecej z niej, niz ważyła przed ciążą-i jak ją zobaczyłam byłam w ciężkim szoku. Rany, taką laska nie byla nigdy
 
Wy tu piszecie +5 , +6 a ja mam juz prawie +9 do przodu ;D ... waze teraz 55 kg ;D .. gin. mowi ze nawet nie widac po mnie zebym 9 kg przybrala ;) ... ale ja tam sie ciesze ... przynajmniej teraz jestem zauwazalna ;D
 
ja mam wizyte w czwartek i jestem pewna ,że też będę miała z 9 kg do przodu, jak nie więcej..
 
reklama
Ja nic jeszcze nie przybrałam , boję się że potem będzie nagły skok gin ostatnio mnie pocieszał że maluszek ma z czego ciągnąć ci faceci mają delikatność słonia :(
 
Do góry