reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę :)

reklama
Po pierwszych 4 dniach przedszkola Milenka dzisiaj od rana miała katar i stan podgorączkowy cały dzień :-( Dałam jej na noc czopek, cieplejszą piżamkę, mleko z Cebionem i nasmarowałam Pulmexem. Jak się pogorszy to jutro nie pójdzie :-(
 
To chorowanie w żłobkach i przedszkolach jest najgorsze :eek:

Joasiek, zdrówka dla Milenki :tak: Mam nadzieję, że szybko zwalczy :tak:
 
Mojej koleżanki mały chodzi do przedszkola od połowy sierpnia w ramach przyzwyczajania po parę godzin, od 1 miał pójść na cały etat, a już w nocy z 1 na 2 września, obudził się z gorączką, rano doszedł kaszel i katar, no i w efekcie mały chory, a ona od dziś na zwolnieniu:-(, bo babci, która zgodziła sie go popilnować do końca tamtego tygodnia, skończył się urlop i musiała wracać.
Zdrówka dla Milenki:tak:
 
Milenka poszła dzisiaj jednak do przedszkola, bo przez noc się podleczyła i rano nie miała już kataru ale zobaczymy co będzie jak ją odbiorę, czy jej nie wrócił :sorry:
 
reklama
Do góry