reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę :)

No właśnie że dzisiaj rano znowu miała katarek ale już nieco słabszy niż w niedzielę. Ciężko z nią bo nie daje sobie za żadne skarby noska zakropić :no:
Do przedszkola poszła.. ale modlę się żeby się nie pochorowała, bo wolne znowu będę musiała brać (babcia wyjechała 350km) :confused2:
 
reklama
moja zrezygnowała z czekoladek i gum po przedszkolu sama

od października przenoszę ja do innego przedszkola ..bliżej i dłużej czynne co ułatwi mi powrót z pracy:tak:;-)
 
Dzięki Tyciu, dobrze :tak::tak::tak: Katarek miała tylko w niedzielę a potem we wtorek, wyleczyłam ją actifedem i Pulmexem, mozna chyba powiedzieć, że jest już zdrowiutka, cały czas chodzi do przedszkola i jest bardzo zadowolona :-) Ale z jej grupy już 4 dzieci na chorobowym :sorry:
 
No super, że Milence udało się tak szybko zwalczyć bakcyla :-)

Agusia, jak to nowe przedszkole? Zapisałaś już Sarkę do niego? Czy też jest takie drogie jak to, do którego teraz chodzi.

Oliwka narazie będzie siedziała z Tomkiem, bo pracuje popołudniami, ale jak się przypadkiem by zwolniło jakieś miejsce wcześniej, to ją damy szybciej do przedszkola niż od września 2010r.
 
Katarek miała tylko w niedzielę a potem we wtorek, wyleczyłam ją actifedem i Pulmexem, mozna chyba powiedzieć, że jest już zdrowiutka, cały czas chodzi do przedszkola i jest bardzo zadowolona :-) Ale z jej grupy już 4 dzieci na chorobowym :sorry:

To swietne wiesci. Joasiek, gratuluje Ci tak dzielnej corci, ktora dziarsko maszeruje do przedszkola:tak::tak: No i dobrze ze Milutek tak szybko wyzdrowiala
 
Agusia, jak to nowe przedszkole? Zapisałaś już Sarkę do niego? Czy też jest takie drogie jak to, do którego teraz chodzi.
.
przedszkole 5 minut ode mnie ..tez prywatne ..cenowo ..500zł + 6 zł za posiłek :rofl2:

dzis Sarcia była na angielskim i cały czas do nas
goodbye goodbye;-):-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
akle fajnie z tym angielskim:tak:
dzis Lusia pierwszy raz po wakacjach nie plakala ptrzy oddawaniu jej do przedszkola, mam nadzieje ze tak jej zostanie
 
Do góry