reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę :)

To z Kubusiem będzie chodzic od wrzesnia do jednego przedszkola?
U nas dwa misiące wakacji,tez mogłam dac do innego,ale nie chcialam.
 
reklama
jak tam powroty i zmiany w przedszkolach?
u nas całkiem całkiem...tzn bez zmian jest oki....jutro jest zebranie z rodzicami na 17.30 to se po marudzę na nim ;-)
 
Sarcia zuch dziewczynka, radzi sobie znakomicie ze zmianami:-) Ale to było do przewidzenia, bo po kimś to musi mieć, tę umiejętność przystosowania się do różnych warunków;-)

U nas za to jedna zmiana, ale diametralna:rofl2: Szkoła się zaczęła i muszę przyznać, że poszło naprawdę dobrze jak na pierwszy dzień:tak: Victor zadowolony, pożegnał nas szybko mówiąc "Dam radę!":-):-) Ah mój kochany mały uczeń:sorry: Oby mu chęci i zapał nie skończyły się za szybko;-) Ale skoro po dzisiejszym dniu jest zadowolony, to może nie będzie najgorzej;-) Opowiadał, że w tej szkole mają duże boisko i można szybko biegać, a w małej tego nie było i on woli tą szkołę:-D
 

Załączniki

  • school1.jpg
    school1.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 63
  • school2.jpg
    school2.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 64
Szymek pierwsze 2 dni pełen zachwyt nawet nie chce wracać do domu teraz zostaje fo 14:30 a przypomnę zostawał do 12:15 więc same plusy teraz się modle by nie chorował.no i zmiany w cenie ale to już inna historia średnio wychodzi pi 380zl a bylo po 230 no nic ale trzeba to zaakceptować.
 
Wiki też zadowolona bardzo:tak::-), chodzi do innej grupy, w której zna z poprzedniego roku 4 osoby. Ona bez przedszkola nie może żyć. Panie nowe, ale sprawiają pozytywne wrażenie. U nas też będzie drożej, dowiem się wszystkiego we wtorek na zebraniu.
 
Szymek ciągle zachwycony opłaty mnie wyniosą mniej niż rok temu godz. 2,40 a obiad 3zl a że on zostaje tylko 2 godz płatne to spoko zresztą ważne by mu się podobało i się uczył chętnie.
 
U nas też ok, pani ta sama (wg mnie rewelacyjna zresztą, lepiej Oliwka nie mogła trafić) do grupy doszła piątka dzieci, więc grupa liczy teraz 17 osób. Udało się zciągnąć do przedszkola przyjaciółkę Oliwki Zosię - znają się jeszcze ze żłobka i widują się na placu zabaw regularnie, co prawda nie do grupy Oliwki, ale będą się widywać. Jutro teatrzyk, więc trzeba jakiś elegancki ciuch przygotować. Płacę czesnego 275 zł plus 5,50 za posiłki, więc wychodzi mi niecałe 4 stówki, o czym zresztą wiedziałam już pod koniec zeszłego roku przedszkolnego, jak podpisywaliśmy umowę.
 
reklama
Wolfia ale zuch Z Victora! super fotki, jak nam dzieciaki rosną :szok:

co do oplat za przedszkole, to nam wychodzi akurat troszkę taniej, no ale ja Hubka odbieram teraz wcześniej bo ok 14.30, ale ci co dopiero ok 16.30-17 to maja mega drozej... ale toczą sie rozmowy, w przyszłym tygodniu nawet spotkanie z rada gminy, bo to ona decyduje o finansowaniu przedszkola
 
Do góry