reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

niebieskiego nie będę zamalowywać:-p bo chcę przełożyć płytę, żeby od tej strony było białe (tak jak po wewnętrznej stronie łóżka), ale to trzeba łóżko rozkręcać, więc może M to na wekend zrobi.
forever biedronkowe siedzonko nie służy Emi do siedzenia teraz, bo niestety nie jest stabilna, ciężko się siada a jak Emi schodzi to wali się oparcie w głowę:baffled: także siedzą na nim misie bądź lale i Emi robi im piknik:-p
Aestima dzięki za wskazówki! największy problem mam właśnie z pralką i kuchenką, bo jutro kupuję we Flo takie białe skrzynie (przecenili:-)), więc znowu będę mysleć jak ustawić a w sobotę jedziemy do ikei bo ramkę, półkę na zdjęcia/obrazy itd
trasiu Emi śpi właśnie na dole:tak: mozliwości łóżka przeważyły o jego kupnie - zobacz - u nas stoi tak: KURA Reversible bed - IKEA na górze są 3 fotki tego łóżka, mam też gdzieś zapisane ciekawe aranżacje właśnie z kurą:tak: także na ten moment Emi śpi na dole, na górze mam miejsce na kołdrę, jej kocyki plus pampersy, jak podrośnie - będzie spać na górze a na dole zrobię zasłonki - domek dla lal, misiów, skrytka - jakkolwiek to wykorzysta będzie dodatkowe miejsce a jak będzie może kiedyś drugie dziecię to i jedno na górze, drugie na dole;-) oj tak trasiu - jestem szczęśliwa! Emi dziś zobaczyła pokoik, fajnie chichotała - czym na rozbawiła do łez, no i z zachytem podchodziła do regałów i wyciągała zabawki, książeczki - prawie jakby pierwszy raz je widziała:-) wszystko ma teraz pod ręką!
mamoM będę zadowolona jak całość będzie zrobiona:-p za drzwiami stoi stara szafa i komoda, ale tego nie mogłam wyrzucić (i tak pozbyłam się dwóch komód i regału na książki), więc czeka nas jeszcze kupno szafy, oczywiście białej
 
reklama
martadelka o rany, to łóżko nazywa się KURA?? Marysia kocha kury, musimy je mieć! :-D
Czyli rozumiem, że na dole do spania jest sam materac na ziemi, tak?
 
dziewczyny kupiłam dzisiaj dwie białe skrzynie, serce (takie jak Aestima miała na sesji, też z pepco) w czerwieni - pięknie się komponuje z kotkiem co koleżanka uszyła/zrobiła z imieniem Emilka plus białą latarenkę:-)
 
postępy w emilkowym pokoju:-)
DSC_0447.jpgDSC_0450.jpgDSC_0335.jpgDSC_0378.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0447.jpg
    DSC_0447.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 87
  • DSC_0450.jpg
    DSC_0450.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 84
  • DSC_0335.jpg
    DSC_0335.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 87
  • DSC_0378.jpg
    DSC_0378.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Do góry