reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

reklama
P1160748.jpgP1160750.jpg Jeszcze przyjaciel Miesia:) w tym kuferku mamy brudne ubranka czekające na pranie;) a takie ślady łapek mu gdzieś wymaluję. Pięknie to będzie jak wszystko skończymy i wymienimy okienko na wiosnę... choc waham się bo w naszym pokoju są nowe okna i mi za gorąco w blokach zawsze, wiec może zostawię to jedno statre... jeszcze nie wiem... Najważniejszy regał u Mieszka, lampa i coś muszę mu uszyć w końcu;) no i biała [pdłoga do zrealizowania...
 
Ostatnia edycja:
ble, Madzioolka, on jest brzydki, bo jak słońce zachodzi to wygląda jak brzoskwinia!! ble. My już ten kolor zastaliśmy i na słoiku gdzie odlano tej farby jest napisane waniliowy deser. NIE polecam:no:
 
Aestima ślicznie i jak dla mnie nic więcej nie musicie w tym pokoiku robić już jest wystarczająco ładnie!!No super naprawdę!!Jestem pod wrażeniem i nie mogę doczekać się jak pochwalisz nam się resztą mieszkania:tak::tak::tak:
 
Madzioolka, no własnie dlatego rezygnuję raz na zawsze z beżu i idę w złamane biele- chiński jedwab to złamana biel właśnie, ale taka lekko właśnie beżowa, no piękna!
 
reklama
Aestima no i widać po kim masz wyczucie stylu :-) po mamie :-)
naprawdę pięknie :-)

tak!!! wszystko suuuuper!!! fajny dywan, kuferek na brudne ciuszki i regały na książeczki, no wszystko:tak: gratuluje pomysłowości!!!:tak:
kiedy Ty na to miałaś czas??? my mieszkamy 8 miesięcy i Emilki pokój nadal wygląda misz-maszowo:zawstydzona/y:
 
Do góry